Vodič MKD - práca v Španielsku

Exit S.L.

Miesto práce
Nemecko, Francúzsko, Španielsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
IHNED
1 880 - 3 200 EUR/mesiacmzda 1 440 EURO/ netto + príplatky v celkovej výške (mzda + príplatky) 2 500-3 000 euro / netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prepravná firma so sídlom v Španielsku s 50 ročnou tradíciou v medzinárodnej preprave, príjme vodičov MKD s vodičským preukazom skupiny C+E na plný pracovný úväzok - práca s chladiarenským návesom. Možnosť práce pre jedno i dvoj osádky. Destinácie SK, CZ, HU, AU, DE, BE, NL, FR, IT, PL a v prípade záujmu vodiča GB. Znalosť španielskeho jazyka nie je podmienkou, na firme sú český / slovenský dispečeri. Práca NIE JE NA TURNUSY.

Pri nástupe zabezpečíme potrebnú dokumentáciu k legálnej práci v Španielsku a bankový účet, na ktorý sa uhrádza mzda 1440 EURO/ netto + príplatky v celkovej výške (mzda+ príplatky) 2500-3000 euro/ netto. Bližšie informácie na tel. čísle: +34 677986250 – hovoríme po slovensky / česky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Prepravná firma so sídlom v Španielsku s viac ako 50 ročnou tradíciou v medzinárodnej preprave.
ID: 4188065  Dátum zverejnenia: 7.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 880 EUR/mesiac