Asistent predaja EXISPORT

PPG Group s.r.o.

okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Žilina, okres Trenčín, okres Piešťany, okres Trnava, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Poprad, okres Prešov, okres Michalovce, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
fix + osobné + tržobné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• predaj a komunikácia so zákazníkom
• práca s pokladňou
• preberanie a vystavenie tovaru (merchandising)
• plnenie cieľových ukazovateľov
• práca na zmeny

• firemné benefity
• práca v mladom, kreatívnom a flexibilnom kolektíve
• možnosť podieľať sa na realizácii jedinečného a zaujímavého projektu
• atraktívne motivačné finančné ohodnotenie

Uveďte prosím aj kontaktné informácie ohľadom referencií. V prípade, že si neželáte aby sme kontaktovali vášho terajšieho zamestnávateľa, uveďte to do žiadosti.Spolu so žiadosťou zasielajte, prosím, aj súhlas s uschovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti EXIsport, s.r.o. v tomto znení:

Týmto dávam súhlas spoločnosti EXIsport, s.r.o. na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov uvedených v životopise na dobu neurčitú, v zmysle Zákona č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Vzhľadom ku veľkému objemu žiadostí budú kontaktovaní len vybraní uchádzači, ktorí budú spĺňať kritéria výberu.

***DO PREDMETU/SPRAVY NAPÍŠTE PROSÍM KONKRÉTNE MESTO, KDE MÁTE ZÁUJEM PRACOVAŤ***

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

predavač

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosti z obchodu výhodou
• orientácia na zákazníka
• komunikatívnosť a zodpovednosť
• vzťah k športu a trendom
• vysoké pracovné nasadenie
• bezúhonnosť

PPG Group s.r.o. je slovensko-česká spoločnosť, prevádzkujúca sieť maloobchodných predajní značky EXIsport. Ponúkame široký sortiment športových potrieb a športovej módy, napĺňajúc svoj zámer byť lídrom vo svojom segmente.
Na slovenskom trhu pôsobíme už 21 rokov, s rozrastajúcou ponukou poskytovaných služieb.
V súčasnosti prevádzkujeme sieť 20 maloobchodných prevádzok, doplnenú E-shopom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1849426  Dátum zverejnenia: 28.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix + osobné + tržobné