Riaditeľ/ka personálneho odboru

EXIMBANKA SR

Miesto práce
Grösslingová 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
2 300 EUR/mesiacfinálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta a potom postupný nárast + ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu na odbore personálnom hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/á má záujem pracovať v inštitúcii podporujúcej slovenské firmy pri exporte do celého sveta.

Zodpovednosti a úlohy pracovnej pozície:

- zodpovedá za samostatné vedenie odboru,
- zabezpečuje riadenie a vykonávanie procesu výberu zamestnancov,
- vykonáva činnosti súvisiace s prijímaním, zmenami, ako aj činnosti súvisiace so skončením pracovného pomeru zamestnancov, činnosti súvisiace s uzatváraním dohôd o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru a činnosti súvisiace s organizačnými zmenami,
- zabezpečuje vedenie komplexnej pracovno-právnej a mzdovej agendy zamestnancov,
- spolupracuje pri formulovaní, spravovaní a optimalizácii systému pre odmeňovanie, hodnotenie, motiváciu a benefity zamestnancov,
- zabezpečuje kompletne agendu vzdelávania zamestnancov (plány vzdelávania, sledovanie rozpočtovaných nákladov na vzdelávanie, jazykové vzdelávanie),
- pripravuje rozpočet nákladov na zamestnancov a mesačne sleduje ich čerpanie,
- štvrťročne a ročne vystavuje štatistické výkazy,
- sleduje dodržiavanie ustanovení záväzných predpisov pre oblasť vyplývajúcu z náplne činnosti odboru,
- zabezpečuje pracovnú zdravotnú službu a zdravotné prehliadky v súlade so zákonom,
- predkladá materiály na rokovanie orgánov EXIMBANKY SR,
- predkladá návrhy na automatizáciu úloh personálnej a mzdovej agendy,
- vypracováva vnútorné predpisy súvisiace s činnosťou odboru,
- vykonáva kontrolnú činnosť dodržiavania platného zákona o ochrane osobných údajov, platného zákona o zdravotnom poistení, platného zákona o ochrane osobných údajov, platného zákona o zdravotnom poistení, platného zákona o sociálnom poistení, platného zákona o dani z príjmov a interných predpisov.

- pružný pracovný čas,
- 37,5 týždenná pracovná doba,
- 1 týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce,
- príspevok na stravné v sume 8,50 EUR,
- ročná odmena v závislosti od plnenia hospodárskeho výsledku a plnenia individuálnych
cieľov,
- sociálny program, polročný príspevok zo sociálneho fondu,
- profesijný a odborný rozvoj,
- 7 dní home office/mesiac,
- 2 dni sick day/rok,
- príspevok zamestnávateľa na DDS,
- stabilné zamestnanie,
- podpora pri osobnom raste.

Pracovný životopis zasielajte e-mailom na uvedenú adresu, s vyjadrením súhlasu so spracovaním poskytnutých osobných údajov. Na osobný pohovor budú pozvaní len uchádzači, ktorí budú spĺňať stanovené kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právnické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax vo vedení personálneho a mzdového oddelenia

Počet rokov praxe

5

- zodpovednosť a aktívny prístup,
- samostatnosť, flexibilita,
- príjemné vystupovanie a úroveň komunikácie,
- skúsenosti s recruitment,
- schopnosť organizovať prácu,
- prezentačné schopnosti,
- znalosť programu SAP HR výhodou,
- znalosť a orientácia v Zákonníku práce,
- ovládanie mzdovej agendy a zákonov súvisiacich so mzdovou agendou,
- orientácia v oblasti vzdelávania a osobnostného rozvoja.

EXIMBANKA SR je štátna exportná úverová agentúra a jej poslaním je podpora slovenského exportu prostredníctvom bankových a poisťovacích aktivít. Svoje aktivity úspešne rozvíja od roku 1997. Jej hlavným cieľom je zvýšenie konkurenčnej schopnosti slovenských vývozcov tovarov a služieb na medzinárodných trhoch. Vo vzťahu ku komerčnému finančnému trhu plní komplementárnu funkciu. EXIMBANKA SR ponúka celú škálu finančných produktov spojených s vývozom , predovšetkým úverové poistenie , financovanie a záruky. Tím špecializovaných pracovníkov navrhuje odborné riešenia vývozných potrieb slovenských exportérov, založené na znalosti vývoja trhu, podnikateľského prostredia, rizika krajín a bonity dlžníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4781645  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac