Komerčný pracovník špecialista zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky

EXIMBANKA SR

Miesto práce
Grösslingová 1, Bratislava
Termín nástupu
po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacfinálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta a potom postupný nárast + ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu na odbore firemného bankovníctva hľadáme nového kolegu, ktorého zaujíma oblasť exportného financovania. Ak ste proaktívny, komunikatívny, tímový hráč a máte analytické myslenie - hľadáme práve vás.
Skúsenosti v oblasti exportného financovania sú výhodou.

Zodpovednosti a úlohy pracovnej pozície:
- starostlivosť o zverené portfólio firemných klientov,
- akvizícia nových klientov,
- komplexné spracovanie a príprava obchodného prípadu,
- obchodno-poradenská činnosť,
- komunikácia a spolupráca s ostatnými odbormi banky,

- pružný pracovný čas
- 37,5 týždenná pracovná doba,
- sociálny program,
- týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce,
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie,
- stabilné zamestnanie,
- príspevok na stravné v sume 6,50 €,
- mobilný telefón,
- profesijný a odborný rozvoj,
- ročné odmeny v závislosti od hospodárskeho výsledku
- podpora pri osobnom raste

Pracovný životopis zasielajte e-mailom na uvedenú adresu, s vyjadrením súhlasu so spracovaním poskytnutých osobných údajov.
Ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú stanovené kritéria.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2021 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

minimálne 2 roky v bankovej a finančnej oblasti
2

- základy finančnej analýzy,

EXIMBANKA SR je štátna exportná úverová agentúra a jej poslaním je podpora slovenského exportu prostredníctvom bankových a poisťovacích aktivít. Svoje aktivity úspešne rozvíja od roku 1997. Jej hlavným cieľom je zvýšenie konkurenčnej schopnosti slovenských vývozcov tovarov a služieb na medzinárodných trhoch. Vo vzťahu ku komerčnému finančnému trhu plní komplementárnu funkciu. EXIMBANKA SR ponúka celú škálu finančných produktov spojených s vývozom , predovšetkým úverové poistenie , financovanie a záruky. Tím špecializovaných pracovníkov navrhuje odborné riešenia vývozných potrieb slovenských exportérov, založené na znalosti vývoja trhu, podnikateľského prostredia, rizika krajín a bonity dlžníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Grösslingová 1
811 09 Bratislava
ID: 4108174  Dátum zverejnenia: 22.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac