Можливість для людей з України

Technicko - obchodný poradca v priemyselnej automatizácii

EXIM - TECH, s.r.o.

Slovensko, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Od 1 100 EUR/mesiacnástupný plat podľa vzdelania, praxe a znalostí od 1100€-1500€ fix + výkonnostná prémiová zložka, finálna suma fixu závisí od schopností a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁPLŇ PRÁCE:
- poradenstvo v oblasti riešenia statickej elektriny, senzorovej techniky a automatizácie výroby.
- zisťovanie potrieb zákazníkov, návrhy riešení a predaj komponentov.
- technická podpora, starostlivosť o stálych zákazníkov.
- realizácia prezentácií noviniek u našich zákazníkov.
- testovanie riešení u zákazníka.

PREČO PRACOVAŤ PRÁVE U NÁS?
- môžete sa u nás realizovať a ukázať čo vo vás je.
- možnosť kariérneho rastu od poradcu cez obchodného manažéra až po obchodného riaditeľa
- máte možnosť sa neustále vzdelávať v oblasti najmodernejších technológií ohľadom automatizácie výroby.
- stanete sa profíkom v danom odbore a budete pevným bodom pre našich klientov.
- môžete sa s akýmkoľvek dotazom obrátiť na technickú podporu firmy.
- stanete sa v rámci možností pánom svojho času
- práca formou home office + návštevy našich zákazníkov

Informácie o výberovom konaní

- Je Vám blízky náš odbor a chcete sa u nás realizovať?
- Dokážete nachádzať rýchle a efektívne riešenie? Vaším výsledkom práce bude klient, ktorému ste našli spoľahlivé riešenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

elektrotechnika, automatizácia a príbuzné odbory

Počet rokov praxe

1

ČO BUDETE POTREBOVAŤ, ABY STE U NÁS MOHL/A ZAČAŤ?
- minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou v elektrotechnickom odbore + 1rok praxe v elektro odbore.
- vodičský preukaz sk. B.

Jednoduchými riešeniami umožňujeme zákazníkom ušetriť obrovské finančné straty, za čo sú nám zákazníci vďační.
Pomáhame odstraňovať problémy spôsobené statickou elektrinou v priemysle.
EXIM - TECH, s.r.o. poskytuje komponenty v najvyššej kvalite, poradenstvo, technickú podporu a rieši konkrétne potreby zákazníkov pre malé a veľké firmy z oblasti výroby automobilov, strojárstva, papierenského, potravinárskeho, plastikárskeho, farmaceutického, gumárenského priemyslu, atď.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4286259  Dátum zverejnenia: 10.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac