Vedúci obchodno-technického oddelenia

EXIM - TECH, s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1300 € základný plat v hrubom (na základe vedomostí a skúseností) + výkonnostné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aká je naša predstava o vás?
- zodpovedáte za úspešné plnenie stanovených cieľov a plánov obchodného oddelenia
- vediete tím (do 10 ľudí) Obchodno-technických zástupcov s cieľom viesť a motivovať ich k vysokým výkonom
- staráte sa o kľúčových zákazníkov
- budete cestovať po celej Slovenskej republike, cca 2x do mesiaca budete prespávať mimo bydliska
- prezentujete komplexné riešenia a služby zákazníkom
- vyhľadávate a riadite veľké obchodné príležitosti
- riadite semináre pre zákazníkov
- dohliadate na úplné odborné zaškolenie nových Obchodno-technických zástupcov
- pravidelne reportujete obchodnému riaditeľovi

Čo ponúkame my vám?
- neustále vzdelávanie v oblasti najmodernejších technológií
- motivačný systém odmeňovania
- služobný mobil, služobný notebook, služobné auto na súkromné účely po splnení podmienok
- príspevok na stravovanie
- príspevok na kultúrne a športové akcie
- príspevok na výživové doplnky

Výberové konanie prebieha online prostredníctvom dotazníkov a následne osobným pohovorom.

Miesto výkonu práce: Banská Bystrica
Hľadáme človeka z okolia Banskej Bystrice, ktorý nebude mať problém s cestovaním po celej SR.

Platové podmienky: od 1300 € základný plat v hrubom (na základe vedomostí a skúseností) + výkonnostné prémie

Pokiaľ si viete samého seba predstaviť na danej pozícii, máte rád, keď veci fungujú, ste to možno VY, kto v blízkej dobe posilní náš tím.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2019 (ostáva ešte 41 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, automatizácia, senzorová technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - základy
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Na túto pozíciu potrebujete:
- stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie v odbore senzorová technika, automatizácia, kybernetika, mechatronika, elektrotechnika alebo v príbuznom elektro odbore
- 3 roky praxe v oblasti priemyselnej automatizácie
- vítaná je prax na pozícii Manažéra predaja, Vedúceho obchodného oddelenia
- anglický jazyk – stredne pokročilý
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu a porozumieť prečítanému textu a prednáškam v angličtine, schopnosť dohovoriť sa

EXIM - TECH s.r.o. je distribučná firma dodávajúca pomoc a riešenia v priemyselnej automatizácii. Dodávame komponenty, poradenstvo a technickú podporu našim zákazníkom, aby ich stroje a zariadenia boli efektívnejšie a spoľahlivejšie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Partizánska cesta 456/76
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Kýpeťová
Tel.: +421484700893
E-mail: poslať životopis
ID: 3575159   Dátum zverejnenia: 10.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1300 € základný plat v hrubom (na základe vedomostí a skúseností) + výkonnostné prémie