Chcete sa stať expertom v priemyselnej automatizácii? Pozícia Obchodno-technický zástupca pre Slovensko

EXIM - TECH, s.r.o.

Partizánska cesta 456/76, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Fixný plat + provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa stať expertom na spoľahlivé riešenia v automatizácii pre plynulú výrobu? Nebojíte sa veľkých výziev a chcete sa presadiť? Máte ambície neustále pracovať na svojich kompetenciách a stať sa technickým poradcom a partnerom svojím zákazníkom?

Potom u nás máte obrovskú príležitosť byť naozaj špička.

Aká bude vaša práca a zodpovednosti?
- ste zodpovedný za PREDAJ v regióne v okolí svojho bydliska
- ZÍSKAVATE INFORMÁCIE o potrebách a požiadavkách zákazníkov, analyzujete ICH, navrhujete riešenia, odporúčate optimálne riešenia, navrhujete komponenty a systémy, ktoré vyriešia zadané úlohy
- poskytujete technickú podporu a odborné riešenia od svetových výrobcov komponentov
- staráte sa o stálych zákazníkov a získavate nových zákazníkov
- vyhodnocujete a analyzujete vlastné obchodné aktivity
- zúčastňujete sa odborných seminárov, tréningov a školení

✔ Voľnosť pre svoje nápady, kreativite sa medze nekladú.
✔ Možnosť ďalšieho vzdelávania, kariérny rast
✔ Flexibilná pracovná doba
✔ Využitie služobného vozidla a mobilného telefónu pre súkromné účely
✔ Príspevok na kultúrne a športové akcie
✔ Príspevok na stravovanie
✔ Príspevok na poistenie zodpovednosti
Budete operovať formou "home office" v regióne SR podľa vášho bydliska.
Tri dni v týždni stretnutia so zákazníkmi, 2 dni práca doma v externej kancelárii vo Vašom bydlisku. Jeden krát do mesiaca Vás čaká porada a tréning v sídle firmy.

Pokiaľ Vy hľadáte výzvu, ste znalý v oblasti AUTOMATIZÁCIE, elektrotechniky alebo senzoriky, máte chuť niečo zmysluplného vybudovať a využiť vášho obchodného ducha, staňte sa súčasťou nášho tímu. Budujeme tím obchodno-technických zástupcov.
Môžete sa oprieť o vysokú podporu najvyššieho vedenia a dlhodobý tréning.

Chcete využiť svoje znalosti a pomáhať ľuďom? Chcete byť akceptovaným a známym odborníkom? Príďte k nám pracovať. Umožníme Vám to!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.12.2017 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

VŠ vzdelanie v obore automatizácia, kybernetika, mechatronika, elektrotechnika alebo v príbuznom elektro – obore
ALEBO
Stredoškolské vzdelanie v obore elektro, priemyslová automatizácia s minimálne 2 ročnou praxou

Odborné znalosti o snímačoch polohy, o elektro – komponentoch pre priemyslovú automatizáciu a schopnosť riešiť technické úlohy.

Stručná charakteristika spoločnosti:
EXIM - TECH, s.r.o. poskytuje komponenty, technológie a častí strojov v najvyššej kvalite, poradenstvo, technickú podporu a rieši konkrétne potreby zákazníkov. Pôsobí na Slovensku, Česku a v Kazachstane. Je vysoko profesionálna technickou podporou pre malé i veľké firmy z oblasti výroby automobilov, strojárenstva, papierenského, potravinárskeho, plastikárskeho, farmaceutického, gumárenského priemyslu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Partizánska cesta 456/76
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Halgašová
Tel.: 048/4700893
E-mail: poslať životopis