Referent/ka dodávateľských a odberateľských objednávok

EXIM - TECH, s.r.o.

Miesto práce
Partizánska cesta 456/76, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou, základný plat + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie cenových ponúk a zákazníckych objednávok, potvrdenie objednávok.
Objednávanie tovaru u dodávateľov, objednávanie zásob do skladu podľa plánu. Písomná komunikácia v angličtine.
Sledovanie termínov v objednávkach.
Skladové príjemky a výdajky.
Vystavovanie dodacích listov a faktúr.
Objednávanie dopravy zásielok.

Byť zamestnancom stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti.

Hľadáme do svojho kolektívu šikovného, komunikatívneho a vytrvalého referenta/tku s praxou, do oddelenia dodávateľských a odberateľských objednávok. Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala a chcete sa stať súčasťou nášho tímu, zareagujte prosím na tento inzerát, čím sa zaradíte medzi uchádzačov tohto výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Fakturácia - pokročilý
Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - expert
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Zodpovednosť, morálne bezúhonnosť, precíznosť a schopnosť pracovať s číslami a kódmi tovarov bez chýb, zvládanie pracovných úloh pod časovým tlakom, aktívny prístup k riešeniu problémov, samostatnosť, schopnosť rýchlo chápať a učiť sa.
Ovládanie programu WISP je výhodou.

Stručná charakteristika spoločnosti:
EXIM - TECH, s.r.o. poskytuje komponenty, technológie a časti strojov v najvyššej kvalite, poradenstvo, technickú podporu a rieši konkrétne potreby zákazníkov. Pôsobí na Slovensku a v Česku. Je vysoko profesionálna technickou podporou pre malé i veľké firmy z oblasti výroby automobilov, strojárenstva, papierenského, potravinárskeho, plastikárskeho, farmaceutického, gumárenského priemyslu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Partizánska cesta 456/76
974 01 Banská Bystrica
ID: 3147085   Dátum zverejnenia: 7.11.2017