Referent/ka dodávateľských a odberateľských objednávok

EXIM - TECH, s.r.o.

Miesto práce
Partizánska cesta 456/76, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou, základný plat + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie cenových ponúk a zákazníckych objednávok, potvrdenie objednávok.
Objednávanie tovaru u dodávateľov, objednávanie zásob do skladu podľa plánu. Písomná komunikácia v angličtine.
Sledovanie termínov v objednávkach.
Skladové príjemky a výdajky.
Vystavovanie dodacích listov a faktúr.
Objednávanie dopravy zásielok.

Byť zamestnancom stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti.

Hľadáme do svojho kolektívu šikovného, komunikatívneho a vytrvalého referenta/tku s praxou, do oddelenia dodávateľských a odberateľských objednávok. Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala a chcete sa stať súčasťou nášho tímu, zareagujte prosím na tento inzerát, čím sa zaradíte medzi uchádzačov tohto výberového konania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Fakturácia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - expert
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Zodpovednosť, morálne bezúhonnosť, precíznosť a schopnosť pracovať s číslami a kódmi tovarov bez chýb, zvládanie pracovných úloh pod časovým tlakom, aktívny prístup k riešeniu problémov, samostatnosť, schopnosť rýchlo chápať a učiť sa.
Ovládanie programu WISP je výhodou.

Stručná charakteristika spoločnosti:
EXIM - TECH, s.r.o. poskytuje komponenty, technológie a častí strojov v najvyššej kvalite, poradenstvo, technickú podporu a rieši konkrétne potreby zákazníkov. Pôsobí na Slovensku, Česku a v Kazachstane. Je vysoko profesionálna technickou podporou pre malé i veľké firmy z oblasti výroby automobilov, strojárenstva, papierenského, potravinárskeho, plastikárskeho, farmaceutického, gumárenského priemyslu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Partizánska cesta 456/76
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Halgašová
Tel.: 048/4700893
E-mail: poslať životopis
ID: 3147085   Dátum zverejnenia: 7.11.2017