Assistant - sales, marketing, office

Exeltis Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.11.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistencia práce pre sales, marketing a office
Organizačná a administratívna podpora spoločnosti, podpora predajného tímu
Práca na recepcii spoločnosti, zodpovednosť za plynulý chod recepcie
Spracovanie reportov, predajných dát a štatistík v MS Excel
Vystavovanie a evidencia objednávok, komunikácia s dodávateľmi
Komunikácia s inštitúciami, organizáciami a obchodnými partnermi
Denná evidencia a spracovanie došlej a odoslanej pošty, kuriérskych služieb
Denná evidencia a zabezpečenie obehu faktúr a iných účtovných dokladov
Evidencia, skenovanie, triedenie a archivácia došlých dokladov a zmlúv
Preberanie a vybavovanie odkazov, agenda k bezpečnostnému projektu
Objednávanie a nákup kancelárskych potrieb a občerstvenia
Organizačné a administratívne zabezpečenie seminárov, konferencií, kongresov
Asistencia pri zabezpečení služobných ciest
Asistencia pri príprave školení – občerstvenie, dokumentácia, prezenčné listiny, zabezpečenie tlače školiacich materiálov, príprava zasadačiek
Plánovanie a organizovanie porád, pracovných stretnutí, vyhotovenie zápisníc
Zabezpečenie vybavenia a čistoty kancelárskych priestorov a kuchynky
Ďalšie činnosti podľa potreby zamestnávateľa

Práca v stabilnej spoločnosti
Príjemné pracovné prostredie
Účasť na firemných akciách
Benefity po skúšobnej dobe

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis a motivačný list e-mailom na adresu: sona.korcova@exeltis.com.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, avšak kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na uvedenú pozíciu a budú zaradení do výberového konania.

Uchádzačov prosíme, aby v zaslanom životopise alebo v žiadosti uvádzali nasledujúci odsek vyjadrujúci súhlas so spracovaním osobných údajov. Bez tohto súhlasu nie je možné žiadosť o zamestnanie ďalej spracovať.
„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dáva tým spoločnosti Exeltis, s.r.o. súhlas so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú (t.j. do písomného odvolania) v zmysle zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Komunikatívne a organizačné schopnosti
Zodpovedný, precízny a samostatný prístup
Vlastná iniciatíva a ochota pracovať a učiť sa nové veci
Flexibilita

Spoločnosť Exeltis Slovakia s.r.o. je dcérska spoločnosť jedného z najväčších výrobcov liečiv na svete patriacej do skupiny Chemo Group. Táto skupina sídli v Španielsku, ale je zastúpená v 29 krajinách (Európa, Latinská Amerika, USA a Ázia), zahŕňa 8 komerčných (Španielsko, Švajčiarsko, Maďarsko, Čína, India, Brazília a Argentína) a 11 priemyselných zariadení (Španielsko, Taliansko, Čína, Argentína), 8 R&D centier. Globálne zamestnáva viac ako 3000 profesionálov. Slovenská pobočka sídli v Bratislave a zaoberá sa predajom farmaceutických liečiv a doplnkov stravy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Prievozská 4D
821 09 Bratislava

Kontakt

ID: 3210827   Dátum zverejnenia: 10.10.2017