Zamestnanec exekútorského úradu

Exekútorský úrad Trnava, JUDr. Barbora Vatrtová - súdna exekútorka

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
1 100 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od skúseností a praxe uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie došlej a odoslanej pošty,
- práca s elektronickou (dátovou) schránkou,
- práca s interným systémom súdneho exekútora - AURA,
- vyhotovovanie dokumentov súvisiacich s exekučným konaním,
- príprava podkladov k exekučným konaniam,
- zisťovanie majetku,
- doručovanie písomností,
- pracovné úlohy podľa pokynov.

V zasielanom životopise prosíme uviesť súhlas so spracovaním osobných údajov. Vybraní vhodní uchádzači o zamestnanie zo životopisov budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom. Exekútorský úrad nebude uchovávať osobné údaje o uchádzačovi, ktorého žiadosť o zamestnanie bola zamietnutá. Osobné údaje tohto uchádzača budú zlikvidované najneskôr do 30 dní od ich obdržania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

zamestnanec exekútorského úradu

Počet rokov praxe

1

- prax v odbore nutná (min. 1 rok)
- samostatnosť, zodpovednosť, zvládanie stresu
- profesionálna komunikácia a vystupovanie
- uprednostnení budú uchádzači, ktorí majú prax s exe. systémom - AURA LOGIS

Exekútorský úrad s pôsobnosťou na celom území SR.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4782501  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac