Zamestnanec exekútorského úradu / právne oddelenie

Exekútorský úrad, Súdny exekútor JUDr. Rudolf Krutý, PhD.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
08.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívna práca vykonávaná v súlade Exekučným poriadkom,
- komunikácia s účastníkmi exekučného konania, súdmi, a inými fyzickými a právnickými osobami
- spracovanie mailovej komunikácie.

Máte záujem o prácu na úspešnom exekútorskom úrade, kde môžete prispieť k jeho rozvoju?
Stať sa členom mladého a dynamického tímu?

Úspešnému kandidátovi ponúkame:
- Flexibilný systém rozvoja a vzdelávania
- Zázemie etablovanej inštitúcie
-- Perspektívu dlhodobého zamestnania
- Výborný kolektív
- Benefity

Životopis s fotografiou spolu s motivačným listom a súhlasom so spracovaním osobných údajov zasielajte na e-mailovú adresu uvedenú v tomto inzeráte.
Vybraní uchádzači o zamestnanie zo životopisov budú pozvaní na osobný pohovor.
Predpokladaný termín uskutočnenia pracovného pohovoru v sídle exekútorského úradu v BA: 15.12.2017.
Vopred sa ospravedlňujeme tým, ktorých nebudeme kontaktovať. Exekútorský úrad nebude uchovávať osobne údaje o uchádzačovi, ktorého žiadosť o zamestnanie bola zamietnutá. Osobne údaje tohto uchádzača budú zlikvidovane najneskôr do 30 dni od ich obdržania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právne, právna administratíva

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

administratívy alebo práva
1

Na pozíciu "Zamestnanec exekútorského úradu / právne oddelenie" požadujeme:
- administratívnoprávne vzdelanie,
- prax v oblasti exekúcii - výhodou,
- vysoké pracovné nasadenie,
- precíznosť, presnosť, zodpovedný prístup k práci,
- všeobecné základy práva, právne myslenie, znalosť právnych predpisov,
- administratívne zručnosti.

Exekútorský úrad s pôsobnosťou po celom území SR.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Exekútorský úrad, Súdny exekútor JUDr. Rudolf Krutý
Záhradnícka 60
821 08 Bratislava
ID: 3256551   Dátum zverejnenia: 29.11.2017