Zamestnanec exekútorského úradu pre spracovanie dokumentov

Exekútorský úrad, Súdny exekútor JUDr. Rudolf Krutý, PhD.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie písomností cez elektronickú schránku
- zadávanie údajov do interného programu
- práca s PC, sken, tlač a balenie zásielok
- iná administratívna podpora
- telefonická komunikácia

Úspešnému kandidátovi ponúkame:
- Pri dosahovaní pravidelného požadovaného výkonu zvýšenie platu
- Mladý dynamický kolektív
- Perspektívu dlhodobého zamestnania

V žiadosti je potrebné vyjadriť súhlas so spracovaním vašich osobných údajov v zmysle zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Oslovovať budeme len vybraných kandidátov.
Exekútorský úrad nebude uchovávať osobne údaje o uchádzačovi, ktorého žiadosť o zamestnanie bola zamietnutá. Osobne údaje tohto uchádzača budú zlikvidovane najneskôr do 30dni od ich obdržania.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované predpoklady:
- Chuť pracovať v tíme a ochota učiť sa nové veci
- Orientácia na kvalitný výkon
- Zodpovednosť, samostatnosť
- Spoľahlivosť a precíznosť

Exekútorský úrad s pôsobnosťou po celom území SR.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3147911  Dátum zverejnenia: 9.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou