Logo exe, a.s.

Konzultant Microsoft 365 (Medior/Senior}

exe, a.s.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Patríš k počítačovým zanietencom? Chceš začať svoju kariéru v IT? Potom sa pridaj k nám do neustále rastúceho tímu a využi svoje skúsenosti v prostredí nášho veľkého zákazníka. Exe, a.s. pôsobí na slovenskom trhu IT už 30 rokov. Do zabehnutého tímu hľadáme kolegu na pozíciu Konzultant Microsoft 365.​

Požiadavky:

  • Všeobecná znalosť Microsoft 365 Enterprise
  • Praktické skúsenosti s prevádzkou a migráciou používateľov do Microsoft 365
  • Znalosť Microsoft Active Directory
  • Znalosť Microsoft Exchange
  • Znalosť Windows Server
  • Výhodou znalosť bezpečnostných technológií (Microsoft Defender, MFA, DLP, MDM atď.

Keď sa pridáš k nám, ponúkame Ti prácu v priateľskej atmosfére pre jedného z lídrov na trhu – napredujúcu a inovatívnu spoločnosť, a tiež:

​• možnosť zapojiť sa do rôznorodých projektov,
​• priestor pre vzdelávanie a profesionálny rast,
​• teambuildingové a športové podujatia,
​• k dispozícii notebook a mobil,
​• home office, sick day,
​• Multisport karta,
​• pracovná zmluva na dobu neurčitú,
​• DDS,
​• možnosť hodín angličtiny počas pracovnej doby,
• káva, čaj, ovocie.

Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a vážime si Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky Vaše osobné materiály budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

​• pozitívny a zodpovedný prístup k práci,
​• zmysel pre organizáciu, pozornosť detailom,
​• príjemné vystupovanie.​

Stručná charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť exe, a. s. od roku 1990 poskytuje služby a riešenia v oblasti informačných technológií zákazníkom v troch krajinách Európy. Zaoberá sa vývojom softvéru, projektovaním a implementáciou informačných systémov, outsourcingovou podporou infraštruktúry, lokalizáciou a globalizáciou softvéru a prekladateľstvom.
Globálny celosvetový akčný rádius pracovným aktivitám exe dodávajú prekladateľské a lokalizačné služby, ktoré poskytuje významným spoločnostiam z celého sveta. Exe je držiteľom certifikátov Microsoft Gold Certified Partner a mnohých ďalších. Medzi strategických partnerov exe, a. s. patria spoločnosti Microsoft, ESET, Fortinet, Veeam, ABBYY, Safetica a Lenovo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zina Hanesová
E-mail: poslať životopis
ID: 4809027  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac