Можливість для людей з України

Cloud Consultant pre oblasť AWS

exe, a.s.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacod 2000,- eur mesačne brutto v závislosti od predošlých skúseností a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nenechaj si újsť príležitosť pripojiť sa k nášmu tímu Cloud&Security! Staň sa s nami expertom na cloudové technológie a pracuj na inovatívnych projektoch pre našich zákazníkov. Exe pôsobí na trhu IT už viac ako 30 rokov.

Do nášho exe tímu hľadáme Cloud Consultanta pre oblasť AWS. Bude pracovať na projektoch v oblasti cloudových technológií, čo v sebe zahŕňa:
o Komunikáciu so zákazníkom
o Analýzu potrieb zákazníka
o Prípravu návrhov riešení
o Spoluprácu na technickej realizácii
• Pracovať bude na rozvojových a migračných projektoch do Cloudu pre štátnych aj korporátnych zákazníkov, zo Slovenska aj Čiech,

Je to pre teba zaujímavé? Daj nám o sebe vedieť.
Pracovať môžeš na našej pobočke v Bratislave, príp. Prahe.

• ponúkame ti prácu v stredne veľkom tíme progresívnej IT spoločnosti, ktorá je jedným z lídrov na trhu v inováciách,
• neformálnu pracovnú atmosféru,
• priestor pre sebarealizáciu, profesionálny rast, možnosť zapojiť sa do rôznorodých projektov a pracovať s najlepšími odborníkmi,
• pracovná zmluva na dobu neurčitú (HPP),
• home office,
• sick days (HPP),
• príspevok na DDS (HPP),
• káva, čaj, ovocie na pracovisku,
• možnosť Multisport karty,
• bezproblémové parkovanie,
• spoločné teambuildingy a mnoho ďalšieho

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2 roky na podobnej pozícii

Počet rokov praxe

2

Od kandidátov očakávame:
• Predošlá skúsenosť s platformou AWS (minimálne na úrovni správcu)
• Všeobecný prehľad o IT konceptoch (cloud, siete, serveri, storage)
• Veľkou výhodou je znalosť Kubernetes, Ansible, Terraform,
• Vítaná je aj skúsenosť s inými cloud platformami (MS, Oracle),
• Dobré komunikačné a prezentačné zručnosti,
• Ochota stále sa vzdelávať a sledovať nové trendy,
• Zodpovedný prístup k práci a dôslednosť.

Stručná charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť exe, a. s. od roku 1990 poskytuje služby a riešenia v oblasti informačných technológií zákazníkom v troch krajinách Európy. Zaoberá sa vývojom softvéru, projektovaním a implementáciou informačných systémov, outsourcingovou podporou infraštruktúry, lokalizáciou a globalizáciou softvéru a prekladateľstvom.
Globálny celosvetový akčný rádius pracovným aktivitám exe dodávajú prekladateľské a lokalizačné služby, ktoré poskytuje významným spoločnostiam z celého sveta. Exe je držiteľom certifikátov Microsoft Gold Certified Partner a mnohých ďalších. Medzi strategických partnerov exe, a. s. patria spoločnosti Microsoft, ESET, Fortinet, Veeam, ABBYY, Safetica a Lenovo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4475248  Dátum zverejnenia: 8.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac