Recruiting Specialist, Talent Acquisition

exe, a.s.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
1 400 EUR/mesiacOd 1400,- eur, výsledná mzda bude závisieť od skúseností a praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš pre seba novú výzvu a je ti blízka sféra recruitingu? Rád/a prispievaš nápadmi a chýba ti priestor pre sebarealizáciu? Alebo máš skúsenosti s recruitingom pre klientov, ktoré by si rád/a využil/a v rámci interného HR?

Pridaj sa do nášho HR tímu, hľadáme parťáka/parťáčku, ktorý/á nám pomôže v neustálom raste našich oddelení.

Čo budeš mať u nás na starosti?

• zastrešenie celého výberového procesu zamestnancov pre jednotlivé divízie v exe,
• komunikácia s hiring manažérmi o jednotlivých pozíciách a kandidátoch,
• hľadanie kreatívnych spôsobov ako nájsť vhodných kandidátov,
• vyhľadávanie kandidátov na slovenskom aj zahraničnom trhu, oslovovanie a prescreening kandidátov, overovanie znalostí za pomoci odborných garantov, overovanie referencií,
• organizovanie a vedenie pohovorov,
• podieľanie sa na nastavovaní recruitingových procesov, aktualizácia databázy, spravovanie inzertných portálov;
• komunikácia s personálnymi agentúrami,
• vytváranie postov na sociálnych sieťach, kampaní v spolupráci s marektingovým oddelením,
• účasť a spolupráca na rôznych employer brandingových akciách,
• spolupráca na onboardingovom procese zamestnancov,
• podieľanie sa na rôznych interných projektoch v rámci HR oddelenia,

• ponúkame Ti prácu v priateľskej atmosfére pre jedného z lídrov na trhu – IT spoločnosť, ktorá je na trhu už vyše 30 rokov,
• pracovnú zmluvu na dobu neurčitú,
• možnosť zapojiť sa do rôznorodých projektov,
• priestor pre sebarealizáciu a profesionálny rast,
• teambuildingové a športové podujatia,
• k dispozícii notebook a mobil,
• home office, sick day,
• Multisport kartu,
• DDS,
• možnosť hodín angličtiny počas pracovnej doby,
• káva, čaj, ovocie.. a omnoho viac,
• moderné pracovné priestory,
• parkovanie

Všetkým uchádzačom veľmi pekne ďakujeme za prejavený záujem o prácu pre našu spoločnosť.
Vaše CV a zaslané materiály budú starostlivo posúdené, vybraných kandidátov budeme následne kontaktovať telefonicky s pozvaním na osobné stretnutie.
Všetky Vami zaslané materiály budú po ukončení výberového konania zlikvidované v súlade s platnou legislatívou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
LinkedIn - Mierne pokročilý
Sociálne siete - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

aspoň 1 rok skúseností s recruitingom

Počet rokov praxe

1

Ak ti nechýba
- aktívny a iniciatívny prístup, ťah na bránku,
- kreativita,
- chuť stále napredovať a hľadať riešenia,
- samostatné riešenie zverených úloh,
- spoľahlivosť a nebojácnosť prevziať zodpovednosť,
- diskrétnosť,
- príjemné vystupovanie,
- tímovosť,
daj nám o sebe vedieť, radi ťa privítame v tíme.

Stručná charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť exe, a. s. od roku 1990 poskytuje služby a riešenia v oblasti informačných technológií zákazníkom v troch krajinách Európy. Zaoberá sa vývojom softvéru, projektovaním a implementáciou informačných systémov, outsourcingovou podporou infraštruktúry, lokalizáciou a globalizáciou softvéru a prekladateľstvom.
Globálny celosvetový akčný rádius pracovným aktivitám exe dodávajú prekladateľské a lokalizačné služby, ktoré poskytuje významným spoločnostiam z celého sveta. Exe je držiteľom certifikátov Microsoft Gold Certified Partner a mnohých ďalších. Medzi strategických partnerov exe, a. s. patria spoločnosti Microsoft, ESET, Fortinet, Veeam, ABBYY, Safetica a Lenovo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4475155  Dátum zverejnenia: 6.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac