Можливість для людей з України
Logo exe, a.s.

Ponúkame pozíciu Senior Operations Managera/ky pre vzrušujúcu príležitosť v dynamickom prostredí

exe, a.s.

Galvaniho 19, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
Od 2 300 EUR/mesiacod 2300,- eur mesačne brutto v závislosti od praxe a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Senior Operations Managera!

Tvoje zodpovednosti budú:

- Zabezpečovať, aby sa celkové ciele, zámery a poslanie spoločnosti vykonávali prostredníctvom každodenných operácií a interakcií v rámci firmy, ale aj so zákazníkmi.

- Implementovať, revízovať a upravovať firemné politiky a postupy,

- Vykonávať preskúmania rozpočtu a podávať správy o zistených výsledkoch,

- Podporovať jednotlivé oddelenia a manažérov spoločnosti pri riadení zamestnancov a zvyšovaní efektivity,

- Zabezpečovať plynulý chod spoločnosti a plnenie finančných cieľov a zámerov,

- Vytvárať a dohliadať na procesy spoločnosti,

- Zlepšovať nákladovú efektívnosť určitých obchodných operácií prostredníctvom prideľovania zdrojov,

- Identifikovať nákladovo efektívnejšie spôsoby podnikania, nastavovať a realizovať rozpočty oddelení a celej spoločnosti a prognózovať úsilie,

- Reportovanie priamo generálnemu riaditeľovi.

Typický deň na pozícii Senior Operations Managera:

- Vedenie meetingov s menežérmi oddelení, kde sa diskutuje o aktuálnych projektoch a plánoch na budúcnosť,

- Analyzovanie výsledkov preskúmania rozpočtu a príprava správy pre vedenie spoločnosti.

Pracovná doba:

- Pracovný čas je flexibilný, v závislosti od aktuálnej pracovnej záťaže,

- Pracovná doba zvyčajne trvá od 9:00 do 17:00 hod. s možnosťou práce z domu.

Pridaj sa k nášmu tímu a pomôž nám dosiahnuť naše ciele!

Keď sa pridáš k nám, ponúkame Ti prácu v priateľskej atmosfére pre jedného z lídrov na trhu – napredujúcu a inovatívnu spoločnosť, a tiež:

​• možnosť zapojiť sa do rôznorodých projektov,
​• priestor pre vzdelávanie a profesionálny rast,
​• teambuildingové a športové podujatia,
​• k dispozícii notebook a mobil,
​• home office, sick day,
​• Multisport karta,
​• pracovná zmluva na dobu neurčitú,
​• DDS,
​• možnosť hodín angličtiny počas pracovnej doby,
​• káva, čaj, ovocie.​

Veríme, že Ťa naša ponuka zaujala a vážime si Tvoj záujem o prácu v našej spoločnosti. Ďakujeme všetkým uchádzačom. Všetky osobné materiály budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT je výhodou, nie podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nevyhnutná

Počet rokov praxe

5

- silné organizačné zručnosti

- multitasking

- samostatnosť

- spoľahlivosť

- diskrétnosť

Stručná charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť exe, a. s. od roku 1990 poskytuje služby a riešenia v oblasti informačných technológií zákazníkom v troch krajinách Európy. Zaoberá sa vývojom softvéru, projektovaním a implementáciou informačných systémov, outsourcingovou podporou infraštruktúry, lokalizáciou a globalizáciou softvéru a prekladateľstvom.
Globálny celosvetový akčný rádius pracovným aktivitám exe dodávajú prekladateľské a lokalizačné služby, ktoré poskytuje významným spoločnostiam z celého sveta. Exe je držiteľom certifikátov Microsoft Gold Certified Partner a mnohých ďalších. Medzi strategických partnerov exe, a. s. patria spoločnosti Microsoft, ESET, Fortinet, Veeam, ABBYY, Safetica a Lenovo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4162905  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac