Можливість для людей з України

Staňte sa manažérom prekladateľských projektov

exe, a.s.

Miesto práce
Na Hrebienku 5, Bratislava
Termín nástupu
asap
1 100 EUR/mesiacmin. 1 100 EUR mesačne brutto pre čerstvých absolventov VŠ, nástupný plat sa primerane prispôsobí uchádzačom s praxou a skúsenosťami (plus variabilná zložka mzdy ako odmeny).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Logistika, príprava a manažovanie prekladateľských projektov.
Hľadáme nových kolegov, ktorí radi organizujú, nezávisle rozhodujú a hľadajú dynamickú prácu, kde môžu uplatniť svoju organizačnú kreativitu a flexibilitu.
Komunikácia s dodávateľmi a klientmi prebieha primárne v angličtine (najmä písomne: e-mail, chat).
Pracujeme s IT technológiami na platformách Microsoft a s rôznymi prekladateľskými nástrojmi na podporu prekladu (CAT).

Ak sa vám náplň práce pozdáva, ozvite sa čím skôr, najlepšie hneď. Biznis nám rastie, potrebujeme vás.

ČO SÚ JAZYKOVÉ SLUŽBY A ČO PONÚKAME?

Našimi klientmi sú špičkové firmy z celého sveta. Prekladateľstvo sa vo svetovom meradle rozvinulo do rozsiahleho komplexu jazykových služieb, ktorý zažíva fascinujúci technologický aj sociálny boom a naďalej rastie za pomoci vyspelých technológií a organizačných postupov. Lokalizácia je pridanou hodnotou k prekladu. Prispôsobuje ho sociálnym, kultúrnym, technickým a obchodným zvyklostiam danej krajiny a návykom jej obyvateľov. Nemec či Francúz zo zásady siahne len po lokalizovanej verzii softvéru a tento trend badať už aj medzi našincami. Nelokalizovaný Google, Skype, Office, Windows, Android či iOS poskytuje výrazne menej regionálne orientovaných informácií, služieb a pohodlia než lokalizovaný alebo také nariadenia Európskej únie, tie každý číta vo svojom jazyku. Práve na riadení takýchto projektov teraz máte možnosť pracovať. Pozývame vás do sveta prudko sa rozvíjajúceho prekladateľského biznisu, budete prekvapení, čo všetko sa tu môžete dozvedieť aj naučiť. Viac informácií nájdete tu: http://localization.exe.sk/

P. S. V prekladateľskej divízii fungujeme v príjemnej rodinnej atmosfére a naša práca si nás podmanila. Vo svetovom rebríčku CSA sme zaradení medzi TOP25 najrešpektovanejších agentúr v strednej a vo východnej Európe.

- ponúkame prácu v zohranom kolektíve, v stabilnej a perspektívnej spoločnosti,
- priestor pre vzdelávanie a rast, možnosť zapojiť sa do rôznorodých projektov,
- pracovnú zmluvu na dobu neurčitú,
- Sick days, homeoffice,
- príspevok na DDS,
- možnosť hodín angličtiny počas pracovnej doby,
- káva a čaj na pracovisku,
- možnosť Multisport karty,
- teambuildingové a športové podujatia.

Veríme, že vás naša ponuka zaujala a vážime si váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Ďakujeme. Všetky osobné materiály budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT alebo iné technické vzdelanie je výhodou, nie podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Stručná charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť exe, a. s. od roku 1990 poskytuje služby a riešenia v oblasti informačných technológií zákazníkom v troch krajinách Európy. Zaoberá sa vývojom softvéru, projektovaním a implementáciou informačných systémov, outsourcingovou podporou infraštruktúry, lokalizáciou a globalizáciou softvéru a prekladateľstvom.
Globálny celosvetový akčný rádius pracovným aktivitám exe dodávajú prekladateľské a lokalizačné služby, ktoré poskytuje významným spoločnostiam z celého sveta. Exe je držiteľom certifikátov Microsoft Gold Certified Partner a mnohých ďalších. Medzi strategických partnerov exe, a. s. patria spoločnosti Microsoft, ESET, Fortinet, Veeam, ABBYY, Safetica a Lenovo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4145980  Dátum zverejnenia: 5.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac