Financial Controller

exe, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacod 1400,- eur mesačne brutto v závislosti od praxe a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho exe tímu hľadáme Finančného kontolóra, ktorý sa bude spolupodieľať na finančnom kontrolingu firmy. Ako bonus získaš prehľad o fungovaní atraktívneho IT odvetvia. Pridaj sa do neustále rastúceho tímu spoločnosti, ktorá pôsobí na slovenskom trhu IT už 30 rokov.

Tvojou náplňou práce a zodpovednosťou bude:
- kontrola dátových vstupov vo finančných a účtovných nástrojoch firmy,
- vykazovanie finančných výsledkov za jednotlivé kategórie a strediská,
- spracovanie ad hoc reportov, príprava finančných analýz,
- aktívna spolupráca v rámci finančného tímu pri zostavovaní závierok a konsolidačných balíkov,
- kontrola nákladovosti spoločnosti, príprava prognóz a analýz výdavkov,
- aktívna komunikácia s oddeleniami reportingu ostatných spoločností v skupine,
- reportovanie finančných výsledkov vedeniu spoločnosti.

- keď sa pridáš k nám, ponúkame Ti prácu v zohranom kolektíve, v stabilnej a perspektívnej spoločnosti,
- priestor pre vzdelávanie a rast, možnosť zapojiť sa do rôznorodých projektov,
- v dnešnej dobe - pracovnú zmluvu na dobu neurčitú,
- Sick days, homeoffice,
- príspevok na DDS,
- možnosť hodín angličtiny počas pracovnej doby,
- káva a čaj na pracovisku,
- možnosť Multisportkarty,
- teambuildingové a športové podujatia.

Veríme, že Ťa naša ponuka zaujala a vážime si Tvoj záujem o prácu v našej spoločnosti. Ďakujeme. Všetky osobné materiály budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie, ekonómia, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Čo by si mal mať:
- skúsenosti v oblasti spracovania dát, účtovníctva alebo finančného kontrolingu,
- logické a analytické myslenie, systémový prístup,
- zmysel pre detail, dôslednosť,
- schopnosť samostatne riešiť veci,
- spoľahlivosť,
- flexibilitu a zameranie na zlepšovanie.

Neváhaj nám o sebe dať vedieť, ak:
- prichádzaš aktívne s návrhmi,
- vieš si určiť priority a nestresujú ťa termíny,
- nemáš problém sa pýtať a overovať,
- máš rád výzvy a chceš sa učiť nové veci,
- vítaš prácu v stredne veľkom tíme, kde sa všetci dobre poznajú.

Stručná charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť exe, a. s. od roku 1990 poskytuje služby a riešenia v oblasti informačných technológií zákazníkom v troch krajinách Európy. Zaoberá sa vývojom softvéru, projektovaním a implementáciou informačných systémov, outsourcingovou podporou infraštruktúry, lokalizáciou a globalizáciou softvéru a prekladateľstvom.
Globálny celosvetový akčný rádius pracovným aktivitám exe dodávajú prekladateľské a lokalizačné služby, ktoré poskytuje významným spoločnostiam z celého sveta. Exe je držiteľom certifikátov Microsoft Gold Certified Partner a mnohých ďalších. Medzi strategických partnerov exe, a. s. patria spoločnosti Microsoft, ESET, Fortinet, Veeam, ABBYY, Safetica a Lenovo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4086895  Dátum zverejnenia: 16.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac