Key Account Manager

exe, a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacod 2000,- eur mesačne brutto v závislosti od praxe a skúseností + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti exe hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/á posilní náš tím na pozícii "Key Account Manager".
Tvojou úlohou bude:

• starostlivosť o kľúčových zákazníkov a existujúce obchodné prípady, vyhľadávanie nových obchodných príležitostí,
• vedenie rokovaní so zákazníkmi za účelom získania obchodného prípadu v spolupráci s relevantnými zamestnancami spoločnosti,
• zodpovednosť za vypracovanie ponuky pre zákazníka a riadenie zmluvného vzťahu po štádium realizácie,
• zodpovednosť za cenotvorbu podľa interných pravidiel,
• zabezpečenie rozšírenia produktového portfólia u existujúcich zákazníkov,
• tvorba pozitívneho vzťahu zákazníka k spoločnosti,
• zodpovednosť za partnerské vzťahy a komunikáciu s nimi,
• zodpovednosť za plnenie ziskových ukazovateľov stanovených pre úroveň Key Account Manager,
• zodpovednosť za plnenie stanoveného obchodného plánu vo výške definovanej vedením spoločnosti,
• dôsledná evidencia obchodných prípadov v CRM systéme spoločnosti.

Ako moderná a inovatívna spoločnosť v perspektívnom IT obore Ti ponúkame priestor pre realizáciu vlastných obchodníckych ambícií. Jedná sa o dynamickú prácu v profesionálnom a príjemnom prostredí s možnosťou neustáleho rozvíjania sa a učenia sa novým veciam.

• keď sa pridáš k nám, ponúkame Ti prácu v zohranom kolektíve v stabilnej spoločnosti, ktorá je na trhu už 30 rokov,
• pracovnú zmluvu na dobu neurčitú,
• home office, Sick days,
• príspevok na DDS,
• káva a čaj na pracovisku,
• možnosť Multisportkarty,
• rôzne teambuildingové aktivity

Veríme, že Ťa naša ponuka zaujala a vážime si Tvoj záujem o prácu v našej spoločnosti. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Všetky osobné materiály budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ideálne ekonómia, financie , IT, príp. verejná správa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Neváhaj nám o sebe dať vedieť ak:

• máš aspoň 3 ročné skúsenosti na podobnej pozícii, odbornú znalosť v požadovanej oblasti,
• orientuješ sa v trendoch a riešeniach v oblasti IT,
• znalosť princípov, noriem a pravidiel obchodovania vo verejnej správe v SR, problematiky a potrieb verejného sektora môže byť výhodou,
• certifikáty a znalosť produktov a riešení Microsoft sú tiež výhodou,
• nechýba ti "obchodnícky duch", samostatnosť,
• máš analytické a logické myslenie,
• si kreatívny/a v hľadaní riešení,
• vieš pracovať v tíme,
• máš schopnosť komunikácie s kľúčovými osobami u zákazníkov.

Stručná charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť exe, a. s. od roku 1990 poskytuje služby a riešenia v oblasti informačných technológií zákazníkom v troch krajinách Európy. Zaoberá sa vývojom softvéru, projektovaním a implementáciou informačných systémov, outsourcingovou podporou infraštruktúry, lokalizáciou a globalizáciou softvéru a prekladateľstvom.
Globálny celosvetový akčný rádius pracovným aktivitám exe dodávajú prekladateľské a lokalizačné služby, ktoré poskytuje významným spoločnostiam z celého sveta. Exe je držiteľom certifikátov Microsoft Gold Certified Partner a mnohých ďalších. Medzi strategických partnerov exe, a. s. patria spoločnosti Microsoft, ESET, Fortinet, Veeam, ABBYY, Safetica a Lenovo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4066171  Dátum zverejnenia: 21.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac