Project Manager

exe, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 700 EUR/mesiacOd 1700,- eur mesačne brutto v závislosti od praxe a skúseností. Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu úroveň, finálna výška bude doladená na základe seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti v oblasti riadenia IT projektov?
Pridaj sa do nášho neustále rastúceho tímu - spoločnosti, ktorá pôsobí na slovenskom trhu informačných technológií už 30 rokov.

Hľadáme projektového manažéra/ku, ktorý/á má:
• praktické - min. 3 ročné skúsenosti v oblasti projektového riadenia IT projektov,
• certifikáciu v oblasti projektového riadenia (Prince 2 alebo ekvivalent),
• skúsenosti s riadením ľudí, komunikáciou so zákazníkom,
• znalosť anglického jazyka,
• výhodou je znalosť Microsoft technológií.

Čo bude tvojou úlohou?
Projektový manažér zabezpečuje projektové riadenie pre pridelený projekt vo všetkých fázach jeho životného cyklu. Budeš zodpovedný/á za dodávku projektu v stanovenom čase, pri dodržaní plánovaných nákladov a v dohodnutej kvalite. Budeš komunikovať so zákazníkom, plánovať a koordinovať interné zdroje, riadiť subdodávateľov a zabezpečovať úspešné ukončenie projektu.

V rámci svojej práce budeš zodpovedný/á za:
• riadenie zverených interných a externých projektov, projektových tímov
• kapacitné plánovanie projektov v spolupráci s tímovými lídrami
• tvorba a riadenie nákladov, finančného plánu, harmonogramu projektov, projektovej dokumentácie
• monitorovanie a riadenie rizík projektov
• riadenie obstarávaní a príprava ponúk

• keď sa pridáš k nám, ponúkame Ti prácu v zohranom kolektíve, v stabilnej a perspektívnej spoločnosti s rodinnou neformálnou atmosférou,
• priestor pre sebarealizáciu a profesionálny rast, možnosť zapojiť sa do rôznorodých projektov,
• pracovná zmluva na dobu neurčitú,
• home office, Sick days,
• príspevok na DDS,
• káva, čaj, ovocie na pracovisku,
• možnosť Multisportkarty,
• teambuildingové podujatia (aj online)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti riadenia IT projektov

Počet rokov praxe

3

Čo by si mal/a mať:
• manažérske zručnosti, schopnosť riadiť ľudí a zostaviť si vlastný tím špecialistov,
• schopnosť organizovať a koordinovať,
• vysokú úroveň prezentačných a vyjednávacích zručností, obratnosť v konfliktných situáciách,
• schopnosť plánovať a systematicky pracovať,
• analytické a logické myslenie,
• porozumenie logike aplikácií po funkčnej stránke,
• dôslednosť, precíznosť, zodpovednosť ,
• a v neposlednom rade orientáciu na zákazníka.

Stručná charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť exe, a. s. od roku 1990 poskytuje služby a riešenia v oblasti informačných technológií zákazníkom v troch krajinách Európy. Zaoberá sa vývojom softvéru, projektovaním a implementáciou informačných systémov, outsourcingovou podporou infraštruktúry, lokalizáciou a globalizáciou softvéru a prekladateľstvom.
Globálny celosvetový akčný rádius pracovným aktivitám exe dodávajú prekladateľské a lokalizačné služby, ktoré poskytuje významným spoločnostiam z celého sveta. Exe je držiteľom certifikátov Microsoft Gold Certified Partner a mnohých ďalších. Medzi strategických partnerov exe, a. s. patria spoločnosti Microsoft, ESET, Fortinet, Veeam, ABBYY, Safetica a Lenovo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4061924  Dátum zverejnenia: 14.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac