Executive Assistant

exe, a.s.

Miesto práce
Galvaniho 19, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 200 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od skúseností a praxe kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš pre seba novú výzvu a chcela by si získať skúsenosti ako asistent/ka vrcholového manažmentu? Je Tvojou vášňou organizovanie, plánovanie a riešenie Ad hoc úloh?

Do tímu exe hľadáme novú kolegyňu na pozíciu Executive Assistant, ktorá pristupuje k práci zodpovedne, spoľahlivo a vie pracovať s citlivými informáciami.

Tvojou náplňou práce bude:

• zodpovedať za komplexnú administratívnu podporu pre top manažment spoločnosti,
• organizovanie pracovných stretnutí, príprava materiálov, podkladov a prezentácií k rôznym stretnutiam (dozorné rady, valné zhromaždenia a iné),
• vyhotovenie zápisov a sledovanie úloh zo stretnutí,
• rezervácia ubytovania, leteniek, poistenia a obdobných operatívnych úloh,
• vedenie prehľadného pracovného kalendára predsedovi predstavenstva,
• zastrešenie operatívnych úloh súvisiacich s agendou backofficu,
• komunikovanie s externými a internými obchodnými partnermi, dodávateľmi a kolegami.

• keď sa pridáš k nám, ponúkame Ti prácu v priateľskej atmosfére pre jedného z lídrov na trhu – napredujúcu a inovatívnu spoločnosť,
• možnosť zapojiť sa do rôznorodých projektov,
• priestor pre vzdelávanie a profesionálny rast,
• teambuildingové a športové podujatia,
• k dispozícii notebook a mobil,
• home office, sick day,
• Multisport karta,
• pracovná zmluva na dobu neurčitú,
• DDS,
• možnosť hodín angličtiny počas pracovnej doby,
• káva, čaj, ovocie..

Všetkým uchádzačom veľmi pekne ďakujeme za prejavený záujem o prácu pre našu spoločnosť.
Vaše CV a zaslané materiály budú starostlivo posúdené, vybraných kandidátov budeme následne kontaktovať telefonicky s pozvaním na osobné stretnutie.
Všetky Vami zaslané materiály budú po ukončení výberového konania zlikvidované v súlade s platnou legislatívou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výhodou prax na podobnej pozícii
- asertivita a schopnosť komunikovať s osobami na úrovni manažmentu
- aktívne a samostatné riešenie zverených úloh
- organizačné schopnosti
- diskrétnosť
- komunikačné a prezentačné zručnosti
- príjemné vystupovanie
- aktívny a iniciatívny prístup
- presnosť, precíznosť
- chuť učiť sa nové veci a hľadať riešenia
- znalosť Microsoft Office

Stručná charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť exe, a. s. od roku 1990 poskytuje služby a riešenia v oblasti informačných technológií zákazníkom v troch krajinách Európy. Zaoberá sa vývojom softvéru, projektovaním a implementáciou informačných systémov, outsourcingovou podporou infraštruktúry, lokalizáciou a globalizáciou softvéru a prekladateľstvom.
Globálny celosvetový akčný rádius pracovným aktivitám exe dodávajú prekladateľské a lokalizačné služby, ktoré poskytuje významným spoločnostiam z celého sveta. Exe je držiteľom certifikátov Microsoft Gold Certified Partner a mnohých ďalších. Medzi strategických partnerov exe, a. s. patria spoločnosti Microsoft, ESET, Fortinet, Veeam, ABBYY, Safetica a Lenovo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3974288  Dátum zverejnenia: 26.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac