Sales Operations Specialist

exe, a.s.

Miesto práce
Plynárenská, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiacmzda bude zohľadňovať ponúkané skúsenosti a prax uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu exe hľadáme nového kolegu na pozíciu "Sales Operations Specialist", ktorého náplňou práce a zodpovednosťou budú:

• zodpovednosť za uvedenie zverenej technologickej línie prostredníctvom produktov a služieb (analýza, projekt, cenník, právne vzťahy),
• sledovanie technického a ekonomického vývoja technológií, služieb a produktov v zverených oblastiach,
• vykonávanie odbornej podpory pracovníkom obchodu a spracovávanie ponúk pre zákazníkov,
• realizácia prieskumu typu „Desk Research“ vo zverených oblastiach,
• úzka spolupráca s technologickými partnermi a marketingovou komunikáciou s cieľom vytvárania marketingovej podpory,
• práca podľa pokynov príslušného nadriadeného,
• objednávanie materiálov a služieb súvisiacich s riadenou zákazkou cez logistiku,
• tvorba ponúk a zmlúv o predaji a nákupe produktov a služieb,
• administratívna podpora pri tvorbe obchodných ponúk v procese verejného obstarávania,
• zastupovanie spoločnosti pri rokovaní s partnermi a klientmi spoločnosti.

Výhodou pre kandidáta/kandidátku budú skúsenosti s obchodným procesom Microsoft Volume Licensing, licenčnými podmienkami Microsoftu a základy bežnej operatívy partnerov Microsoft.

• keď sa pridáš k nám, ponúkame Ti prácu v priateľskej atmosfére pre lídra na trhu – napredujúcu a inovatívnu spoločnosť,
• možnosť zapojiť sa do rôznorodých projektov,
• priestor pre vzdelávanie a profesionálny rast, odborné školenia a semináre,
• príspevok na DDS vo výške 20€ mesačne,
• teambuildingové a športové podujatia,
• notebook a mobil aj na súkromné účely,
• mobilný paušál,
• home office, sick day,
• káva, čaj, ovocie..

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Vaše CV si prejdeme a vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.
Všetky Vami zaslané materiály budú po ukončení výberového konania zlikvidované v súlade s platnou legislatívou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, IT, právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť,
- zmysel pre detail,
- precíznosť,
- spoľahlivosť,
- dôslednosť,
- zodpovedný prístup k práci,
- schopnosť zvládať stresové situácie,
- chuť učiť sa nové veci a hľadať riešenia.

Stručná charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť exe, a. s. od roku 1990 poskytuje služby a riešenia v oblasti informačných technológií zákazníkom v troch krajinách Európy. Zaoberá sa vývojom softvéru, projektovaním a implementáciou informačných systémov, outsourcingovou podporou infraštruktúry, lokalizáciou a globalizáciou softvéru a prekladateľstvom.
Globálny celosvetový akčný rádius pracovným aktivitám exe dodávajú prekladateľské a lokalizačné služby, ktoré poskytuje významným spoločnostiam z celého sveta. Exe je držiteľom certifikátov Microsoft Gold Certified Partner a mnohých ďalších. Medzi strategických partnerov exe, a. s. patria spoločnosti Microsoft, ESET, Fortinet, Veeam, ABBYY, Safetica a Lenovo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3848323  Dátum zverejnenia: 15.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac