Koordinátor riešenia IT požiadaviek a evidencie majetku. Dlhodoba brigáda!

exe, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
min. od 4€/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš si skvelú dlhodobú brigádu popri štúdiu? Je na Teba spoľahnutie a chceš sa naučiť niečo nové?
Potom HĽADÁME PRÁVE TEBA!

Tvoj job bude hlavne:
• priebežný dohľad a koordinácia riešenia požiadaviek evidovaných v HP ServiceDesk nástroji,
• kontrola komplexnosti zadaných požiadaviek v HP ServiceDesk nástroji,
• vytváranie a evidencia požiadaviek zmenového procesu (change management),
• kontrola jednotnosti názvov (zápisy v poliach) a ich oprava, kontrola prítomnosti všetkých povinných polí v evidencií,
• zodpovednosť za správne vyhotovenie preberacích/odovzdávacích protokolov,
• podpora nadriadeného a spolupracovníkov, najmä v oblasti administratívy a reportingu,
• aktívna komunikácia so spolupracovníkmi,
• komunikácia s externými dodávateľmi,
• spolupráca s ostatnými oddeleniami,

CHÝBAJÚCE SKÚSENOSTI MÔŽE VYVÁŽIŤ ZDRAVÝ ROZUM, USILOVNOSŤ, ZODPOVEDNOSŤ A CHUŤ UČIŤ SA NOVÉ VECI!

• keď sa pridáš k nám, ponúkame Ti prácu v priateľskej atmosfére menšieho kolektívu,
• priestor pre vzdelávanie a profesionálny rast, odborné školenia a semináre,
• teambuildingové a športové podujatia,

Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a vážime si Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky Vaše osobné materiály budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

IT je výhodou, nie podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Stručná charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť exe, a. s. od roku 1990 poskytuje služby a riešenia v oblasti informačných technológií zákazníkom v troch krajinách Európy. Zaoberá sa vývojom softvéru, projektovaním a implementáciou informačných systémov, outsourcingovou podporou infraštruktúry, lokalizáciou a globalizáciou softvéru a prekladateľstvom.
Globálny celosvetový akčný rádius pracovným aktivitám exe dodávajú prekladateľské a lokalizačné služby, ktoré poskytuje významným spoločnostiam z celého sveta. Exe je držiteľom certifikátov Microsoft Gold Certified Partner a mnohých ďalších. Medzi strategických partnerov exe, a. s. patria spoločnosti Microsoft, ESET, Fortinet, Veeam, ABBYY, Safetica a Lenovo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3577237  Dátum zverejnenia: 14.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. od 4€/hodina