Junior Operations Specialist

exe, a.s.

Miesto práce
Plynárenská, Bratislava
1 000 - 1 400 EUR/mesiacmin. 1000€ mesačne brutto v závislosti od praxe a skúseností + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do dynamického a mladého kolektívu hľadáme nového kolegu na pozíciu Junior Operations Specialist, ktorý bude zabezpečovať komplexnú podporu pre obchod v oblasti softvérových produktov a služieb. Je šikovný v práci s kancelárskymi softvérovými nástrojmi a nebojí sa naučiť pracovať v nových systémoch našich dodávateľov a partnerov.

Náplň práce:
• vykonávanie podpory pracovníkom obchodu a spracovávanie ponúk pre zákazníkov z IT oblasti,
• realizácia prieskumu typu „Desk Research“ vo zverených oblastiach,
• úzka spolupráca s technologickými partnermi,
• objednávanie materiálov a služieb súvisiacich s riadenou zákazkou cez logistiku,
• tvorba ponúk a zmlúv o predaji a nákupe produktov a služieb,
• práca podľa pokynov príslušného nadriadeného.

• keď sa pridáš k nám, ponúkame Ti prácu v priateľskej atmosfére pre lídra na trhu – napredujúcu a inovatívnu spoločnosť,
• možnosť zapojiť sa do rôznorodých projektov,
• priestor pre vzdelávanie a profesionálny rast, odborné školenia a semináre,
• príspevok na DDS vo výške 20€ mesačne,
• teambuildingové a športové podujatia,
• notebook a mobil aj na súkromné účely,
• mobilný paušál,
• home office, sick day,
• káva, čaj, ovocie..

Veríme, že Ťa naša ponuka zaujala a vážime si Tvoj záujem o prácu v našej spoločnosti. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky osobné materiály budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT je výhodou, nie podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• logické myslenie,
• chuť učiť sa nové veci,
• ovládanie CRM, ERP, nástroje dodávateľov, licencovanie softvérových produktov ťa naučíme.

Stručná charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť exe, a. s. od roku 1990 poskytuje služby a riešenia v oblasti informačných technológií zákazníkom v troch krajinách Európy. Zaoberá sa vývojom softvéru, projektovaním a implementáciou informačných systémov, outsourcingovou podporou infraštruktúry, lokalizáciou a globalizáciou softvéru a prekladateľstvom.
Globálny celosvetový akčný rádius pracovným aktivitám exe dodávajú prekladateľské a lokalizačné služby, ktoré poskytuje významným spoločnostiam z celého sveta. Exe je držiteľom certifikátov Microsoft Gold Certified Partner a mnohých ďalších. Medzi strategických partnerov exe, a. s. patria spoločnosti Microsoft, ESET, Fortinet, Veeam, ABBYY, Safetica a Lenovo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3576572  Dátum zverejnenia: 12.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 400 EUR/mesiacmin. 1000€ mesačne brutto v závislosti od praxe a skúseností + variabilná zložka mzdy