Fakturant/Nákupca

exe, a.s.

Miesto práce
Plynárenská 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Mesačná hruba mzda dohodou. Odmeňovanie v súlade s internou politikou zamestnávateľa.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu exe hľadáme nového kolegu na pozíciu "Fakturant/Nákupca", ktorého náplňou práce a zodpovednosťou budú:

• príjmanie a spracovanie objednávok z obchodného oddelenia a následný nákup u distribútorov,
• spracovanie nákupných faktúr v systéme Helios Orange, evidencia skladových operácií, zodpovednosť za sklad,
• spracovanie mesačných paušálnych fakturácií zákazníkom,
• spracovanie vystavených faktúr pre zákazníkov,
• podpora obchodného oddelenia a spolupráca s ďalšími oddeleniami spoločnosti,
• komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi,
• zabezpečenie dopravy tovaru zákazníkom
• riešenie zákazníckych reklamácii

• keď sa pridáš k nám, ponúkame Ti prácu v priateľskej atmosfére,
• priestor pre vzdelávanie a profesionálny rast
• angličtina s príspevkom zamestnávateľa

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - základy
Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť,
- zmysel pre detail, precíznosť,
- spoľahlivosť, dôslednosť,
- analytické myslenie,
- zodpovedný prístup k práci, diskrétnosť,
- výborné komunikačné zručnosti,
- schopnosť zvládať stresové situácie, chuť učiť sa nové veci a hľadať riešenia.
- výhodou znalosť IT a informačného systému - Helios Orange

Spoločnosť exe, a. s., od roku 1990 poskytuje služby a riešenia v oblasti informačných technológií zákazníkom na troch kontinentoch.
Zaoberá sa vývojom softvéru, projektovaním a implementáciou informačných systémov, lokalizáciou a globalizáciou softvéru a outsourcingovou podporou infraštruktúry.
Je držiteľom certifikátov ISO 9001:2015, ISO 17100:2015, Microsoft Gold Certified Partner a mnohých ďalších.
Medzi strategických partnerov exe, a. s., patria spoločnosti Microsoft, Hewlett-Packard, IBM, Lenovo či ESET.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

exe, a.s.
Plynárenská 1
821 09 Bratislava
http://www.exe.sk, http://localization.exe.sk/
ID: 3247686   Dátum zverejnenia: 13.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Mesačná hruba mzda dohodou. Odmeňovanie v súlade s internou politikou zamestnávateľa.