Office Manager

exe, a.s.

Miesto práce
Slávičie údolie 6, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do exe tímu hľadáme nového kolegu na pozíciu "Office Manager", ktorého náplňou práce bude najmä:
- zodpovednosť za efektívny administratívny chod spoločnosti,
- starostlivosť a vedenie pridelenej agendy,
- administratívna a organizačná podpora pre vedenie spoločnosti,
- vyúčtovanie služobných ciest zamestnancov,
- komunikácia s operátormi mobilných sieti,
- zabezpečenie servisných opráv hnuteľného a nehnuteľného majetku,
- evidovanie a archivácia dokumentov,
- zodpovednosť za chod recepcie,
Office manager v našej spoločnosti:
- samostatne riadi a vykonáva administratívnu agendu,
- komunikuje s úradmi, dodávateľmi a inštitúciami,
- zodpovedá za karty majetku zamestnancov,
- eviduje firemnú korešpondenciu,
- spolupracuje s marketingovým oddelením,

• keď sa pridáš k nám, ponúkame Ti prácu v priateľskej atmosfére menšieho kolektívu
• priestor pre vzdelávanie a profesionálny rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft SharePoint - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• samostatnosť a zodpovednosť,
• dôslednosť, presnosť a precíznosť,
• aktívne vzdelávanie,
• flexibilita,
• organizačná schopnosť,
• spoľahlivosť,

Stručná charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť exe, a. s. od roku 1990 poskytuje služby a riešenia v oblasti informačných technológií zákazníkom v troch krajinách Európy. Zaoberá sa vývojom softvéru, projektovaním a implementáciou informačných systémov, outsourcingovou podporou infraštruktúry, lokalizáciou a globalizáciou softvéru a prekladateľstvom.
Globálny celosvetový akčný rádius pracovným aktivitám exe dodávajú prekladateľské a lokalizačné služby, ktoré poskytuje významným spoločnostiam z celého sveta. Exe je držiteľom certifikátov Microsoft Gold Certified Partner a mnohých ďalších. Medzi strategických partnerov exe, a. s. patria spoločnosti Microsoft, ESET, Fortinet, Veeam, ABBYY, Safetica a Lenovo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3217821  Dátum zverejnenia: 17.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou