Java Developer

ExCode s.r.o

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako Java Developer budete zodpovedný za vývoj aplikácii ,ktoré sú používané v kľúčových odvetviach priemyslu, bezpečnosť a bezpečné fungovanie týchto aplikácii je preto kľúčové.

Môžete sa tešiť na:
- Spoluprácu pri navrhovaní architektúry, vývoj back-endov, analýzu + implementáciu potrebných komponentov
- Prácu s TDD a Agilným vývojom
- Využívanie svojich zručností v Java/Javascript, HTML5, CSS3
- Možnosť sebarozvoja napríklad v : Angular, Spring, Hibernate, Apache, Mockito, SQL, Bootstrap a.t.ď.

Ďalšie výhody:
- Motivačné platové ohodnotenie
- Školenia od zamestnávateľa
- Vynikajúce možnosti sebarealizácie
- Možnosť home office
- Možnosti cestovania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie, vývoj

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Mali by ste mať minimálne 3 roky skúseností s:
- znalosť programovania v JAVA (jar / hibernate)
- Znalosť spoločných vzorov JS.
- Anglicky jazyk na komunikačnej úrovni
- JavaScript / Jquery / Angular.js / node.js alebo iný JS framework
- JSON JavaScript
- Bootstrap (HTML5, CSS3 a JS pre webové aplikácie)
- Ďalšie technológie v oblasti vývoja webových stránok sú veľmi vítané
- Ak by vám niektorá z uvedených veci chýbala, vôbec to nevadí, napíšte nám :-)

Sme mladá spoločnosť, ktorá sa zaoberá službami v oblasti personalistiky a hľadaním vhodných špecialistov pre našich klientov z IT sféry. Našim partnerom dôkladne vyberáme schopných a ambicióznych teamových hráčov s chuťou dosiahnuť svojimi potenciálnymi schopnosťami to najlepšie pre svoj osobnostný rozvoj a tým aj rozvoj spoločnosti. Určujeme a budujeme cestu spoločne a rúcame bariéry k dosahovaniu cieľov, neustále sa snažíme zlepšovať a záleží nám, na spokojnosti našich klientov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2595443  Dátum zverejnenia: 16.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou