Hlavný agronóm (región Košice a okolie)

EXATA GROUP, a.s.

Miesto práce
Družstevná pri Hornáde
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacUvedená mzda, je garantovaná minimálna Btto mzda, avšak starostlivo bude zvážená Vaša pracovná skúsenosť a kvalifikácia pri finálnom jednaní. Neváhajte a prihláste sa k nám ešte dnes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa stať TOP hlavným agronómom.....

„Je to hlavne pozícia pre človeka, ktorý vie na seba zobrať zodpovednosť.“
„Čo u nás tento človek môže zažiť? Ideme stále ďalej. Je tu veľa možností ako sa rozvíjať.“

Ak miesto slov veríš v skutky, ak považuješ za dôležité mať priestor pre vlastné myšlienky a tvoriť s nadšením, neustále na sebe pracovať a napredovať a deň čo deň vytvárať skutočné hodnoty, Tvoje miesto je medzi nami.
U nás nájdeš nespočetné množstvo príležitostí. Využi ich ...

Agroholding ktorý sa zaoberá rastlinnou a živočíšnou výrobou, hľadá nového kolegu na posilnenie svojho tímu agronómie, ktorý bude zodpovedať za:
- ročné plánovanie prác, nákladov a výnosov plodín, ako aj zisku
- manažovanie rastlinnej výroby
- plán a optimalizácia použitia hnojív, chemikálii
- úzka spolupráca s mechanizačným úsekom
- pripravovanie osevných postupov poľnohospodárskych plodín
- sledovanie aktuálnej pôdohospodárskej legislatívy
- vypracovať/kontrolovať a podávať hlásenia na orgány kontroly a podpory (ÚKSUP, PPA)
- agronomickú evidenciu

„Používame najmodernejšie technológie a postupy pri pestovaní. Sme niečo ako Formula 1... a hľadáme do nej vysokoambiciozného AGRONÓMA“

- motivačný mzdový systém (čiastka uvedená v inzeráte nie je smerodajná a nezohľadňuje individuálne schopnosti, kvalitu a skúsenosti kandidáta)
- poskytujeme zázemie v stabilnej spoločnosti
- umožňujeme dlhodobé uplatnenie a rast v rámci holdingu
- poskytujeme priestor na interné kariérne rotácie
- nižšia náročnosť na mentálny stres
- vysoký etický štandard manažmentu aj zamestnancov
- vrcholový manažment nie je neviditeľný, pracuje i v teréne a spolupodieľa na aktivitách a riešeniach v regiónoch
- pracovné nástroje a technológie zodpovedajú požiadavkam súčasnej doby
- otvorenosť a flexibilita vo vzťahu k inováciám v odvetví i v práci zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Výhody:
- znalosť programu SKEAGIS
Prax:
- minimum 3 rokov v ODBORE agronómia

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo (rastlinná výroba, agronómia)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

agronómia

Počet rokov praxe

3

- zodpovednosť, dôslednosť
- dobré organizačné schopnosti, komunikatívnosť
- flexibilita a cieľavedomosť
- vysoký morálny a etický kredit

Spoločnosť EXATA GROUP, a. s. hospodári na 28.000 ha pôdy a ďalej rozširuje výmeru obhospodarovanej pôdy.
Hlavným predmetom činnosti je:
- rastlinná výroba
- živočíšna výroba
- poskytovanie mechanizačných služieb
Venujeme sa diverzifikovanej produkcii klasických plodín, ako aj špecifických plodín náročných na aplikáciu neštandardných technologických postupov. Sme dodávateľom produktov renomovaným výrobcom potravinárskych výrobkov výnimočnej kvality slovenského pôvodu.

Naším mottom je „s láskou k pôde“ – a touto filozofiou sa riadime pri obhospodarovaní pôdy, ktorú spravujeme. Očakávame kandidáta s rovnakým prístupom k svojej práci.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4542968  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac