Dojička, dojič

EXATA GROUP, a.s.

Miesto práce
Baka
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Agroholding ktorý sa zaoberá rastlinnou a živočíšnou výrobou, hľadá nového kolegu/kolegyňu na modernú farmu dojníc.
Hlavné úlohy:
- pravidelné strojové dojenie kráv 3 x denne na základe presných
postupov
- sledovanie stavu konkrétnych zvierat podľa pokynov zootechnikov
dodržiavanie hygieny dojenia
- čistenie a dezinfekcia priestorov dojárne
- pozícia si vyžaduje odpracovať polovicu víkendov a sviatkov v
rámci roka

Bližšie info: 0907 832 495 pán Ivan Horváth vedúci farmy

- motivačný mzdový systém (čiastka uvedená v inzeráte nie je smerodajná a nezohľadňuje individuálne schopnosti, kvalitu a skúsenosti kandidáta)
- poskytujeme zázemie v stabilnej spoločnosti
- umožňujeme dlhodobé uplatnenie a rast v rámci holdingu
- práca na jednom mieste, farma Baka okres Dun. Streda
- práca na 8 hodín
- skúsenosti s touto prácou nie sú nevyhnutné

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujemca o našu ponuku môže byť rovnako mladý človek bez skúseností v obore ako aj ľudia iných vekových kategórií, ktorých omrzelo cestovanie za prácou. Potrebný je záujem, zodpovednosť, nesmie sa báť zvierat, ale musí mať pred nimi rešpekt.

Kontakt: 0907 832 495 pán Ivan Horváth vedúci farmy

Spoločnosť EXATA GROUP, a. s. hospodári na 28.000 ha pôdy a ďalej rozširuje výmeru obhospodarovanej pôdy.
Hlavným predmetom činnosti je:
- rastlinná výroba
- živočíšna výroba
- poskytovanie mechanizačných služieb
Venujeme sa diverzifikovanej produkcii klasických plodín, ako aj špecifických plodín náročných na aplikáciu neštandardných technologických postupov. Sme dodávateľom produktov renomovaným výrobcom potravinárskych výrobkov výnimočnej kvality slovenského pôvodu.

Naším mottom je „s láskou k pôde“ – a touto filozofiou sa riadime pri obhospodarovaní pôdy, ktorú spravujeme. Očakávame kandidáta s rovnakým prístupom k svojej práci.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4476411  Dátum zverejnenia: 1.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac