Výrobný riaditeľ pre agroholding (región Dunajská Streda a okolie)

EXATA GROUP, a.s.

Miesto práce
Orechová Potôň
Termín nástupu
dohodou
2 500 EUR/mesiacUvedená mzda, je garantovaná minimálna Btto mzda, avšak starostlivo bude zvážená Vaša pracovná skúsenosť a kvalifikácia pri finálnom jednaní. Neváhajte a prihláste sa k nám ešte dnes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak miesto slov veríš v skutky, ak považuješ za dôležité mať priestor pre vlastné myšlienky a tvoriť s nadšením, neustále na sebe pracovať a napredovať a deň čo deň vytvárať skutočné hodnoty, Tvoje miesto je medzi nami.
U nás nájdeš nespočetné množstvo príležitostí. Využi ich ...

Pozícia je v rámci užšieho vedenia spoločnosti EXATA GROUP, a.s. priamo pod generálnym riaditeľom.

Výrobný riaditeľ poľnohospodárskej výroby pre daný región bude zodpovedať za:
- riadenie činností/výroby na regionálnej úrovni (obhospodarovaná výmera 11.200 ha)
- vedenie a kontrola jednotlivých úsekov (agronómia, skladové hospodárstvo, úsek pôdy...) vo zverenom regióne
- spolupráca s úsekom ŽV vo zverenom regióne
- zabezpečovanie administratívy daného regiónu
- komunikácia a úzka spolupráca s jednotlivými riaditeľmi úsekov a regiónov na holdingovej činnosti s cieľom koordinovať činnosť v danom regióne
- príprava reportov na základe požiadaviek vrcholového manažmentu
- koordinácia činnosti v danom regióne s cieľom zabezpečiť čo najväčšiu efektivitu výroby
- vyhľadávanie pracovníkov v danom regióne na základe požiadaviek stanovených pre dané konkrétne voľné pracovné miesto
- personálna agenda v danom regióne

- poskytujeme zázemie v stabilnej spoločnosti
- umožňujeme dlhodobé uplatnenie a rast v rámci holdingu
- poskytujeme priestor na interné kariérne rotácie
- vysoký etický štandard manažmentu aj zamestnancov
- pracovné nástroje a technológie zodpovedajú požiadavkám súčasnej doby
- otvorenosť a flexibilita vo vzťahu k inováciám v odvetví i v práci zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Prax:
- vzdelenia: agronómia, poľnohospodárstvo
- minimum 5 rokov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- zodpovednosť
- organizačné schopnosti
- komunikatívnosť
- flexibilita a cieľavedomosť

Spoločnosť EXATA GROUP, a. s. hospodári na 28.000 ha pôdy a ďalej rozširuje výmeru obhospodarovanej pôdy.
Hlavným predmetom činnosti je:
- rastlinná výroba
- živočíšna výroba
- poskytovanie mechanizačných služieb
Venujeme sa diverzifikovanej produkcii klasických plodín, ako aj špecifických plodín náročných na aplikáciu neštandardných technologických postupov. Sme dodávateľom produktov renomovaným výrobcom potravinárskych výrobkov výnimočnej kvality slovenského pôvodu.

Naším mottom je „s láskou k pôde“ – a touto filozofiou sa riadime pri obhospodarovaní pôdy, ktorú spravujeme. Očakávame kandidáta s rovnakým prístupom k svojej práci.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3933139  Dátum zverejnenia: 3.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac