Riaditeľ pre stratégiu chovu hovädzieho dobytku agroholdingu

EXATA GROUP, a.s.

Miesto práce
Dolný Štál
Termín nástupu
dohodou
2.300 Eur (Uvedená mzda, je garantovaná minimálna Btto mzda, avšak starostlivo bude zvážená Vaša pracovná skúsenosť a kvalifikácia pri finálnom jednaní)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak miesto slov veríš v skutky, ak považuješ za dôležité mať priestor pre vlastné myšlienky a tvoriť s nadšením, neustále na sebe pracovať a napredovať a deň čo deň vytvárať skutočné hodnoty, Tvoje miesto je medzi nami.
U nás nájdeš nespočetné množstvo príležitostí. Využi ich ...

Agroholding ktorý sa zaoberá rastlinnou a živočíšnou výrobou, hľadá nového kolegu, ktorý bude zodpovedať za:
- prípravu stratégie chovu HD pre podniky EXATA GROUP, a.s.
- odbornú podporu, poradenstvo ŽV v oblasti chovu HD v regiónoch
- navrhovanie postupov, procesov pre ŽV v oblasti chovu HD
- prípravu postupov (kŕmnych dávok, vakcinačných plánov...) pre chov HD v jednotlivých regiónoch – so zohľadnením špecifík farmy
- sledovanie a navrhovanie nových technológií, postupov, noviniek v oblasti chovu HD
- koordináciu prípravy investičných/CAPEX plánov pre chov HD v jednotlivých regiónoch
- odbornú podporu pri projektoch ŽV v oblasti chovu HD v regiónoch
- spoluprácu pri tvorbe metodiky evidencie činnosti úseku v IT systéme
- odbornú podporu a pomoc pri príprave plánov (OFP) úseku ŽV v oblasti chovu HD
- vzdelávanie a školenie pracovníkov ŽV v oblasti chovu HD v regiónoch
- úzku spolupráca s regiónmi pri príprave metodických dní
- úzku spolupráca s RV
- podávanie návrhov na nákup strojov - úzka spolupráca s úsekom STS
- usmernenie pri dodržaní legislatívy v oblasti ŽV
- evidenciu ŽV v IT systéme v súlade s legislatívnymi požiadavkami
- plnenie ostatných úloh uložených nadriadeným

- motivačný mzdový systém (čiastka uvedená v inzeráte nie je smerodajná a nezohľadňuje individuálne schopnosti, kvalitu a skúsenosti kandidáta)
- poskytujeme zázemie v stabilnej spoločnosti
- umožňujeme dlhodobé uplatnenie a rast v rámci holdingu
- poskytujeme priestor na interné kariérne rotácie
- vysoký etický štandard manažmentu aj zamestnancov
- vrcholový manažment nie je neviditeľný, pracuje i v teréne a spolupodieľa na aktivitách a riešeniach v regiónoch
- pracovné nástroje a technológie zodpovedajú požiadavkám súčasnej doby
- otvorenosť a flexibilita vo vzťahu k inováciám v odvetví i v práci zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Prax:
- minimum 5 rokov v ODBORE

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo (živočíšna výroba)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- zodpovednosť
- organizačné schopnosti, komunikatívnosť
- flexibilita a cieľavedomosť
- podnikateľský duch

Spoločnosť EXATA GROUP, a. s. hospodári na 28.000 ha pôdy a ďalej rozširuje výmeru obhospodarovanej pôdy.
Hlavným predmetom činnosti je:
- rastlinná výroba
- živočíšna výroba
- poskytovanie mechanizačných služieb
Venujeme sa diverzifikovanej produkcii klasických plodín, ako aj špecifických plodín náročných na aplikáciu neštandardných technologických postupov. Sme dodávateľom produktov renomovaným výrobcom potravinárskych výrobkov výnimočnej kvality slovenského pôvodu.

Naším mottom je „s láskou k pôde“ – a touto filozofiou sa riadime pri obhospodarovaní pôdy, ktorú spravujeme. Očakávame kandidáta s rovnakým prístupom k svojej práci.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3597128  Dátum zverejnenia: 11.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.300 Eur (Uvedená mzda, je garantovaná minimálna Btto mzda, avšak starostlivo bude zvážená Vaša pracovná skúsenosť a kvalifikácia pri finálnom jednaní)