Traktorista – postrekovač

EXATA GROUP, a.s.

Miesto práce
Tvrdošovce
Termín nástupu
dohodou
4 - 4,6 EUR/hod.UVEDENÁ MZDA V INZERÁTE JE ZÁKLADNÁ NAJNIŽŠIA MOŽNÁ OD, KTORÁ SA ZVYŠUJE VZHĽADOM NA SKÚSENOSTI KANDIDÁTA. PRETO AK AJ MÁTE VYŠŠIE PLATOVÉ OČAKÁVANIA, NEVÁHAJTE NÁM ZASLAŤ SVOJ ŽIVOTOPIS!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Agroholding ktorý sa zaoberá rastlinnou a živočíšnou výrobou, hľadá nového kolegu do regiónu Tvrdošovce:
- obsluha traktora s vlečkou a s tým súvisiace práce
- sejba a ďalšie poľnohospodárske práce
- postrekovanie
- mulčovanie
- preprava materiálu

Bližšie info: 0907 771 552 - Ing. Róbert Borbély

- motivačný mzdový systém (čiastka uvedená v inzeráte nie je smerodajná a nezohľadňuje individuálne schopnosti, kvalitu a skúsenosti kandidáta)
- poskytujeme zázemie v stabilnej spoločnosti
- umožňujeme dlhodobé uplatnenie a rast v rámci holdingu
- stravovanie zabezpečené

- prax v riadení moderných poľnohospodárskych strojov výhodou
- samostatnosť a spoľahlivosť
- časová flexibilita

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, T

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujemca o našu ponuku môže byť rovnako mladý človek bez skúseností v obore ako aj ľudia iných vekových kategórií, ktorých omrzelo cestovanie za prácou. Potrebný je záujem, zodpovednosť, nesmie sa báť zvierat, ale musí mať pred nimi rešpekt.

Kontakt: 0907 771 552 - Ing. Róbert Borbély

Spoločnosť EXATA GROUP, a. s. hospodári na 28.000 ha pôdy a ďalej rozširuje výmeru obhospodarovanej pôdy.
Hlavným predmetom činnosti je:
- rastlinná výroba
- živočíšna výroba
- poskytovanie mechanizačných služieb
Venujeme sa diverzifikovanej produkcii klasických plodín, ako aj špecifických plodín náročných na aplikáciu neštandardných technologických postupov. Sme dodávateľom produktov renomovaným výrobcom potravinárskych výrobkov výnimočnej kvality slovenského pôvodu.

Naším mottom je „s láskou k pôde“ – a touto filozofiou sa riadime pri obhospodarovaní pôdy, ktorú spravujeme. Očakávame kandidáta s rovnakým prístupom k svojej práci.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3569486  Dátum zverejnenia: 5.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 - 4,6 EUR/hod.UVEDENÁ MZDA V INZERÁTE JE ZÁKLADNÁ NAJNIŽŠIA MOŽNÁ OD, KTORÁ SA ZVYŠUJE VZHĽADOM NA SKÚSENOSTI KANDIDÁTA. PRETO AK AJ MÁTE VYŠŠIE PLATOVÉ OČAKÁVANIA, NEVÁHAJTE NÁM ZASLAŤ SVOJ ŽIVOTOPIS!