Administrátor/-ka nájomných a kúpnych zmlúv_Region Stred

EXATA GROUP, a.s.

Miesto práce
Tomašovce, okres Lučenec, okres Rimavská Sobota
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Agroholding ktorý sa zaoberá rastlinnou a živočíšnou výrobou, hľadá kolegu/kolegyňu na administrátora/administrátorku nájomných a kúpnych zmlúv.
Hlavná náplň práce:
- evidencia nájomných zmlúv v IT programe evidencie zmlúv,
- aktualizácia a udržiavanie aktuálneho stavu evidencie nájomných zmlúv v IT programe po zmenách NZ,
- vypracovanie nájomných zmlúv podľa vzorov generovaných z IT programu,
- distribúcia nájomných zmlúv na podpis prenajímateľom a vedeniu spoločnosti,
- vypracúvanie dodatkov k nájomným zmluvám podľa vzniknutej situácie (napr. zmena vo výmere, zmena údajov v katastri nehnuteľností, úmrtie prenajímatelia a prechod pozemkov na dedičov)
- rokovanie s prenajímateľmi o podmienkach nájomnej zmluvy,
- aktívny manažment zaslaných zmlúv
- evidencia a vyplácanie nájomného v lehotách podľa nájomnej zmluvy,
- zmapovanie hraníc užívaných pozemkov - LPIS /konzultácia s agronómom/,
- príprava podkladov k dani z nehnuteľností,
- vypracovanie kúpnych zmlúv, dodatkov ku kúpnym zmluvám z dôvodu opravy a komunikácia s predávajúcim, zabezpečenie podpísania dodatkov a potrebných dokumentov od predávajúceho (plnomocenstvo, apod.),
- sledovanie zmien na LV , ktoré sú dôležité pre spoločnosť,
- udržiavanie kontaktu s väčšími vlastníkmi pôdy,
- osobná, telefonická a e-mailová komunikácia s majiteľmi pôdy,
- úzka spolupráca s RV.

- dobré platové podmienky
- motivačný mzdový systém
- zázemie v stabilnej poločnosti
- možnosť dlhodobého uplatnenia a rastu v rámci skupiny spoločností

Informácie o výberovom konaní

Výhody:
- znalosť programu SKEAGIS

Prax:
- minimum 1-2 rokov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- organizačné schopnosti, komunikatívnosť
- flexibilita a cieľavedomosť

Spoločnosť EXATA GROUP, a. s. hospodári na 28.000 ha pôdy a ďalej rozširuje výmeru obhospodarovanej pôdy.
Hlavným predmetom činnosti je:
- rastlinná výroba
- živočíšna výroba
- poskytovanie mechanizačných služieb
Venujeme sa diverzifikovanej produkcii klasických plodín, ako aj špecifických plodín náročných na aplikáciu neštandardných technologických postupov. Sme dodávateľom produktov renomovaným výrobcom potravinárskych výrobkov výnimočnej kvality slovenského pôvodu.

Naším mottom je „s láskou k pôde“ – a touto filozofiou sa riadime pri obhospodarovaní pôdy, ktorú spravujeme. Očakávame kandidáta s rovnakým prístupom k svojej práci.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3368509  Dátum zverejnenia: 20.4.2018