Účtovník/Hlavný účtovník

EXAL s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacKonečná výška mzdy bude závisieť od skúseností a predpokladov kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Komplexné vedenie podvojného účtovníctva
•Majetok, finančné účty, záväzky, pohľadávky, pokladňa, interné doklady.
•Mesačné uzávierky, ročná účtovná závierka, dokladová a fyzická inventúra.
•Spracovanie daňových priznaní – DPH, súhrnný výkaz, kontrolný výkaz, daň z príjmov právnických osôb, daň z motorových vozidiel
•Spracovanie a zasielanie štatistických výkazov pre štatistický úrad a NBS.
•Komunikácia s audítorom, štátnymi inštitúciami, štatistickým úradom .
•Príprava a spracovanie účtovných výkazov a ročných účtovných závierok.
•Zabezpečenie súladu účtovníctva s platnou legislatívou (napr. postupy účtovania, daň z príjmu, daň z pridanej hodnoty).
•Príprava a kontrola reportov pre manažment podľa potreby
•Intenzívna komunikácia s výrobným oddelením.
•Zlepšovanie procesov a inovácie.
•Participácia na projektoch, záujem o rozvoj a vzdelávanie.

Moderné pracovné prostredie
práca v mladom kolektíve
obedové menü

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a SPĹŇATE uvedené požiadavky, zašlite nám svoje
životopis.
Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných
uchádzačov.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosti s programom SAP, Omega - výhodou

Počet rokov praxe

5

-skúsenosti na pozícii hlavný účtovník (ideálne vo výrobnej spoločnosti)
-znalosť podvojného účtovníctva, znalosť príslušných účtovných predpisov
-pokročilá znalosť práce s PC (Word, Excel)
-skúsenosti s prácou v SAP, Omega - výhodou
-precíznosť, timemanažment
-orientácia na detail, analytické myslenie
-líderské schopnosti
-ochota vzdelávať sa a profesionálne rásť

- lisovňa profilov z ľahkotvárniteľných zliatín hliníka, ich tepelná úprava.
- práškové farbenie

Profily sú určené pre stavebníctvo, okenné profily, zimné záhrady, prestrešenia bazénov, nadstavby áut, výrobcov rebríkov, standardné profily, profily na zákazku

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Henrieta Szalaiová
E-mail: poslať životopis
ID: 4835133  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac