Kereskedelmi vezető

EXAL s.r.o.

Miesto práce
Kolárovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Sales folyamatok monitorozása, fejlesztése
• értékesítési csapat vezetése
• a cég termékeinek értékesítése
• tervezett árbevétel biztosítása
• kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
• árlisták kidolgozása, árajánlatok készítése és kiküldése
• új piaci lehetőségek feltárása
• tervezési és elemző munka
• vevői igények felmérése és közvetítése
• vevői megrendelések átvétele, feldolgozása, reklamációk kezelése
• a vásárlók tájékoztatása
• részvétel az értékesítési osztály tevékenységéhez kapcsolódó projektek kidolgozásában, megvalósításában;
• kiállításokon való részvétel;
• az ügyféllel kapcsolatos információk naprakész vezetése
• ellenőrzés
• központi részlegekkel való folyamatos kapcsolattartás, együttműködés
• után-követés
• rendszeres és időközi értékesítési beszámolók készítése a tulajdonosi kör számára

Zamestnanecké výhody, benefity

A munkakör ellátásához szükséges személyi tulajdonságok:
• önálló felelős feladatvégzés vállalása,
• csoportmunkára való képesség és hajlandóság,
• Erős multitasking készség;
• Precizitás
• Megbízhatóság
• Ügyfélcentrikusság

Amit kínálunk:
• Piacképes bérezési rendszer tapasztalat függvényében
• Céges autó, laptop és mobiltelefon a hatékony munkavégzéshez
• Rendszeres csapatépítő és szakmai kiállításokon való részvételi
lehetőség

Informácie o výberovom konaní

Köszönjük mindenkinek a jelentkezést. Az interjúra csak a feltételeknek megfelelő jelölteket értesítjük.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketingový manažment podniku, ekonomika a manažment podniku

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Legalább 3 éves szakmai vezetői tapasztalat hasonló munkakörben
• Iskolai végzettség: Felsőfokú gazdasági/műszaki végzettség
• Nyelvtudás: magyar/angol, német
• Erős felhasználói szintű MS Office ismeret, számlázó/ vállalatirányítási programok ismerete előny (Kulcs Soft, Naturasoft, SAP)

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

- lisovňa profilov z ľahkotvárniteľných zliatín hliníka, ich tepelná úprava.
- práškové farbenie

Profily sú určené pre stavebníctvo, okenné profily, zimné záhrady, prestrešenia bazénov, nadstavby áut, výrobcov rebríkov, standardné profily, profily na zákazku

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4724110  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac