Fakturantka - ANJ na komunikatívnej úrovni

Exact Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacv závislosti od skúseností uchádzača; po skončení skúšobnej doby možnosť navýšenia platu; štvrťročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie prijatých objednávok
- vyhotovovanie faktúr
- vymáhanie pohľadávok
- práca v internom program Extranet360
- komunikácia s koordinátormi, klientami

- práca v medzinárodnej prosperujúcej spoločnosti
- príspevok na stravovanie v hodnote 5,15€/deň
- multisport karta
- firemná káva, oddychová zóna, masáže
- firemné raňajky, teambuildingové akcie, oslavy MDD, Mikuláš...
- kurzy anglického jazyka
- príjemné pracovné prostredie a kolektív

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak na pracovný pohovor budú pozvaní len uchádzači o zamestnanie, ktorí vyhovujú zadaným podmienkam na obsadenie pracovnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

- ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Fakturácia - Pokročilý

- nutná úroveň angličtiny B2
- znalosti z oblasti podvojného účtovníctva výhodou
- znalosť programu Omega výhodou
- spoľahlivosť, dochvíľnosť, schopnosť vyjednávať, energická a zároveň nekonfliktná osobnosť
- prax na rovnakej alebo podobnej pozícii vítaná

Skupina Exact Systems pôsobí na trhu od roku 2004 a je popredným poskytovateľom outsourcingových riešení (t.j. kontrola kvality – selekcia, oprava a triedenie častí, komponentov a finálnych produktov) pre automobilový priemysel, spotrebný materiál, elektroniku, ťažký priemysel a ďalšie. V súčasnosti spolupracujeme s viac ako 900 výrobnými závodmi v 13 krajinách. Slovenská spoločnosť je na trhu od roku 2006 so sídlom v Žiline a zamestnáva viac ako 750 pracovníkov vo výrobe.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tatiana Vojtušová
Tel.: +421911080705
E-mail: poslať životopis
ID: 4739209  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac