Reagujte bez životopisu

Operátor výroby Veľké Kostoľany. Dlhodobá práca vhodnejšia pre ženy.

Exact Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš tím, kde môžete patriť aj Vy!
Čo budete vykonávať, ak získate túto pozíciu?

- pracovať v automobilovom priemysle
- práca vo výrobe
- vykonávať jednoduché manipulačné práce
- evidovať výsledky svojej činnosti
- pracovať v trojzmennej prevádzke (8 hodinové zmeny)

Skúsenosť v automotive je výhodou, ale ak ju nemáte:

- radi Vás zaškolíme
- 6€/hod na voľnú živnosť + príplatky (nočná 6,5€/hod, víkend+sviatok 7€/hod)
- 4, 50€ / hod na dohodu o pracovnej činnosti + zákonné príplatky
- čaká Vás nepretržitá podpora zo strany koordinátora
- príjemný pracovný kolektív, ktorého súčasťou môžete byť aj vy

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu, prejdite prosím na našu stránku kliknutím na tlačidlo „online nábor“ a zaregistrujte sa ešte dnes, alebo reagujte zaslaním svojho životopisu.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť pri vykonávaní práce a evidovaní výsledkov svojej činnosti,
- zodpovedný prístup k práci,
- manuálna zručnosť,
- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme

Skupina Exact Systems pôsobí na trhu od roku 2004 a je popredným poskytovateľom outsourcingových riešení (t.j. kontrola kvality – selekcia, oprava a triedenie častí, komponentov a finálnych produktov) pre automobilový priemysel, spotrebný materiál, elektroniku, ťažký priemysel a ďalšie. V súčasnosti spolupracujeme s viac ako 900 výrobnými závodmi v 13 krajinách. Slovenská spoločnosť je na trhu od roku 2006 so sídlom v Žiline a zamestnáva viac ako 750 pracovníkov vo výrobe.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3989858  Dátum zverejnenia: 21.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.