Office assistant

Exact Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Jána Kalinčiaka 22, Žilina
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Office assistant na uvedenej pozícií bude zabezpečovať:
- obsluha pevnej telefónnej linky spoločnosti,
- prijímanie a evidenciu prijatej/odoslanej/doporučenej pošty spoločnosti
-nahlasovanie denného stavu pracovníkov vedeniu spoločnosti
-komunikácia s poisťovňami PZP,HP,servis,objednávky na servis,riešenie škodových udalostí firemných vozidiel
-zabezpečovanie objednávok kancelárskych potrieb
-fyzická evidencia skladu ochranných pracovných pomôcok v Žiline
-zabezpečovanie vizitiek pre zamestnancov spoločnosti
-prenájom skladov, porovnávanie cenových ponúk,hľadanie voľných skladov podľa zadaných požiadaviek
-prenájom kancelárií, porovnávanie cenových ponúk podľa zadaných požiadaviek
- vyhotovovanie zápisov z porád
- administratívne práce podľa pokynov nadriadených
- súčinnosť pri organizovaní firemných akcií, večierkov, MDD, Mikuláša

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Od 630 eur (v závislosti od skúsenosti uchádzača a kvalifikácie)

Ponúkame stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti:
- mesačné/štvrťročné odmeny
- pravidelné školenia
- služobný mobilný telefón
- Firemné akcie ( MDŽ, MDD,Mikuláš, Vianočný večierok)
- Teambuildingy
- Príspevok na športové využitie
- Práca v príjemnom, priateľskom kolektíve

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak na pracovný pohovor budú pozvaní len uchádzači o zamestnanie, ktorí vyhovujú zadaným podmienkam na obsadenie pracovnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť s fyzickým vedením skladu výhodou
-samostatnosť, presnosť a dôslednosť
-komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
-flexibilita, schopnosť operatívne riešiť zadané úlohy
-organizačné schopnosti

Skupina Exact Systems pôsobí na trhu od roku 2004 a je popredným poskytovateľom outsourcingových riešení (t.j. kontrola kvality – selekcia, oprava a triedenie častí, komponentov a finálnych produktov) pre automobilový priemysel, spotrebný materiál, elektroniku, ťažký priemysel a ďalšie. V súčasnosti spolupracujeme s viac ako 900 výrobnými závodmi v 14 krajinách. Slovenská spoločnosť je na trhu od roku 2006 so sídlom v Žiline a zamestnáva viac ako 800 pracovníkov vo výrobe.
Využite možnosť online náboru v unikátnej platforme z pohodlia domova. Náborový proces Vám nezaberie viac ako 15 minút. Následne je možné absolvovať online aj vstupné školenie kontrolóra kvality.
Všetky podrobné informácie nájdete na www.exactsystems.sk .

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Jána Kalinčiaka 22
010 01 Žilina

Kontakt

ID: 3644159   Dátum zverejnenia: 14.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 630 eur (v závislosti od skúsenosti uchádzača a kvalifikácie)