Poradíme Vám?

Vedúci skladu - veduci logistiky B2B

EXACT Invest s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacPo uplynutí skúšobnej doby prehodnotenie platových podmienok, pravidelne ročne zvyšovanie mzdy. Bližšie informácie budu poskytnuté na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie dohľadu a prijímanie materiálových a tovarových zásob do skladu.
• Evidovanie aktuálneho stavu zásob v skladovom systéme.
• Kontrolovanie objednávok, vedenie predpísanej dokumentácie.
• Riadenie, motivovanie a hodnotenie podriadených pracovníkov.
• Plánovanie pracovných zmien, zadeľovanie úloh a koordinovanie činností v rámci skladu
• Umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených, označovanie usklad-neného materiálu a tovaru informačnými štítkami.
• Vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých ob-jednávok, balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu.
• Navrhovanie opatrení zameraných na optimalizovanie procesov skladového hospodár-stva.
• Dozeranie na správnosť uskladňovania a manipulovania s materiálovými a tovarovými zásobami.
• Spolupracovanie s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti.
• Vedenie evidencie skladových zásob prostredníctvom výpočtovej techniky.
• Obsluhovanie vysokozdvižného vozíka v prípade objemných nákladov a ťažko do-stupných miest.
• Podieľanie sa na sčítavaní a kontrolovaní aktuálneho množstva zásob na sklade,
zaznamenávanie zistených hodnôt do informačného systému.
• Kontrolovanie dodržiavania bezpečnostných, protipožiarnych a hygienických predpi-sov, zaisťovanie ochranných pracovných pomôcok.
• Vypracovávanie pravidelných reportov pre vedenie spoločnosti.
• Vykonávanie riadnej, priebežnej a mimoriadnej inventarizácie skladových zásob.
• Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.
Koordinácia od skladu, cez dopravu k zákazníkovi až po vykládku tovaru pre
zákazníkov B2B (bližšia špecifikácia na osobnom pohovore)

fixované ročné navýšenie mzdy o 50 eur/ každý rok

Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači na základe vyhovujúceho životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Zodpovednosť
Svedomitosť
Flexibilita
Samostatnosť
Organizačne schopnosti
Vedenie tímu
Odolnosť voči stresu
PLATNÝ PREUKAZ A PRAX NA VZV a skúsenosti v sklade sú podmienkou !
Prax na pozícii vedúceho skladu je podmienkou!
Skúsenosti v logistike výhodou
Bližšia špecifikácia bude prednesená na osobnom pohovore.

Obchodno-distribučná spoločnosť zaoberajúca sa predajom drogériového tovaru a čistiacich prostriedkov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Dušan Hrúza
E-mail: poslať životopis
ID: 4111891  Dátum zverejnenia: 19.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac