Čašník/barman - dlhodobá brigáda (aj pre študenta)

Ex Nihilo.s.r.o.

Miesto práce
Na Vŕšku 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do obľúbenej nefajčiarskej pivárne v Starom Meste hľadáme posilu (ideálne) študenta/študentku VŠ na dlhodobú brigádu, na pozíciu barman/čašník, na 50-80 hodín mesačne - podľa dohody.
Náplň práce: príprava a roznos nápojov a jednoduchých jedál podľa receptúr, práca s pokladňou.
Predchádzajúca prax v gastro je výhodou, ale nie je nevyhnutná.
Radi zaučíme, ak natrafíme na správneho človeka s chuťou pracovať :-)

Čo vieme ponúknuť:
- dlhodobú brigádu hodnotenú fixnou hodinovou plácou + tringelty
- dynamická prácu v mladom príjemnom kolektíve
- možnosť komunikovať v cudzom jazyku, keďže piváreň sa nachádza v pešej zóne Starého Mesta
- naučíme správnej práci s pípou a pivnými špeciálmi

Informácie o výberovom konaní

CV posielajte prosím na :
gajdosova.zuzana@post.sk
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Hľadáme človeka, ktorý rád pracuje s ľuďmi, je príjemný a komunikatívny.
Práca je na smeny, niekedy do neskorých večerných hodín (v piatok a sobotu do 01.00), treba rátať aj s občasnou prácou cez víkend.
Rozpis smien aj počet hodín je podľa dohody.

Piváreň Čierny Pes je už 6 rokov obĺúbený podnik v centre mesta pre milovníkov piva, s výborným hodnotením od zákazníkov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Vígľašská 10
851 07 Bratislava
ID: 2830065   Dátum zverejnenia: 13.8.2017