Logo EWL Slovakia s. r. o.

Lekársky opatrovateľ – Holandsko

EWL Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Haarlem, Holandsko
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 - 2 937 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Lekársky opatrovateľ – Holandsko:

  • Poskytovanie starostlivosti v rôznych zdravotníckych zariadeniach vrátane domácej starostlivosti, starostlivosti v domovoch dôchodcov, sociálnych služieb pre seniorov a rehabilitačných strediskách
  • Pomoc pri každodenných činnostiach
  • Osobná starostlivosť
  • Domáce práce
  • Pomoc pri mobilite pre starších ľudí
  • Podávanie liekov
  • Monitorovanie zdravia
  • Poskytovanie emocionálnej podpory pacjentom
  • Spolupráca s lekármi a zdravotníckymi pracovníkmi
  • Vedenie zdravotnej dokumentácie
  • Organizácia potrebných liekov a materiálov
  • Pomoc pri plánovaní a koordinácii liečby pacientov

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • 7:00 - Príchod k prvým pacientom, pomoc pri ranných rutinách, podávanie liekov
  • 9:00 - Návšteva domácich pacientov, pomoc pri každodenných činnostiach, monitorovanie zdravia

Pracovná doba typická pre pozíciu:

  • 40 hodín týždenne
  • Pracovný čas sa môže líšiť v závislosti od potrieb pacientov a zdravotníckych zariadení

  1. Bezplatný 8-týždňový online kurz holandčiny na úrovni A1 ukončený testom (kurz je potrebné absolvovať pred odchodom do Holandska)
  2. Začiatok jazykového kurzu - termín určíme po akceptovaní odporúčania klientom
  3. Bezplatný 12-týždňový kurz holandčiny v Holandsku na úrovni A1-B1
  4. Bezplatné ubytovanie v Holandsku počas denného kurzu (jednolôžkové izby s kúpeľňou a spoločnou kuchyňou)
  5. Mesačné štipendium vyplácané počas jazykového kurzu v Holandsku (200 eur mesačne, ak žijete s holandskou rodinou, alebo 500 eur mesačne, ak sa rozhodnete bývať v dome s inými zdravotnými sestrami)
  6. Strava zabezpečená (zdarma) pri pobyte v holandskej rodine, samostatne pri pobyte v domove so zdravotnými sestrami
  7. Jazykové kurzy v trvaní 8 hodín denne (40 hodín/týždeň)
  8. Pomoc pri hľadaní víkendovej práce (v prípade záujmu až 8 hodín)
  9. Vo voľných dňoch bezplatné výlety po Holandsku za poznaním krajiny
  10. Nástup do práce po absolvovaní jazykového kurzu a zložení skúšky
  11. Práca 32 – 40 hodín týždenne
  12. Flexibilné zmeny od pondelka do nedele (od krátkych po dlhé denné a nočné zmeny)
  13. Nástupný plat mesačne pri 36-hodinovom týždennom pracovnom čase
  14. Možnosť ubytovať sa v rovnakom ubytovaní aj po nástupe do práce (po nástupe do práce - náklady hradí záujemca)
  15. Typický deň na pracovnej pozícii: starostlivosť o pacientov, aplikácia liekov, zabezpečenie hygieny a komfortu pacienta
  16. Typická pracovná doba: 8-12 hodín denne v závislosti od zvoleného typu zmeny

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám pošlite životopis:
[email protected]
Vhodných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať.
Odpoveďou na tento inzerát či zaslaním Vašich osobných materiálov do spoločnosti EWL Slovakia s.r.o. dávate súhlas ku spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z.Z., o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Ewl International pre svojho klienta, jedného z najväčších zamestnávateľov v regióne Kennemerland v Holandsku, zdravotnícke zariadenie, ktoré sa zaoberá starostlivosťou ako o seniorov, tak aj o iných ľudí, ktorí potrebujú zdravotnú starostlivosť v rôznych životných situáciách, hľadá Kandidátov na pozíciu ošetrujúceho lekára

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • Pas EÚ
  • Odborná kvalifikácia platná v EÚ
  • Pripravenosť učiť sa holandsky (jazykový kurz na úrovni B1, ukončený testom)
  • Chcete sa presťahovať do Holandska
  • Typicky požadovaný typ vzdelania
  • Hard skills
  • Soft skills
  • Životopis + motivačný list

Status quo dnešného trhu práce berieme ako výzvu. Efektívne transformujeme podobu globálnej migrácie a reálne prekonávame ekonomické rozdiely medzi spoločnosťami.
Zmierňujeme výzvy a prekážky, ktorým čelia tisíce prijatých kandidátov po celom svete. Pomáhame zlepšovať ich bezpečnosť a schopnosť sebarealizácie prácou a štúdiom. Naši klienti ťažia z nášho zamerania na hľadanie kvalifikovaných zamestnancov presne vtedy, keď sú potrební.
Ľudia sú vždy stredobodom našej pozornosti. Sme spoločnosť, ktorá buduje a rozvíja diverzitu prostredníctvom našich zamestnancov. Mnohí z nich precestovali za prácou v novom prostredí tisíce kilometrov. Náš tím sa zrodil z najväčšej masovej migrácie na svete.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Przemyslaw Sowa
Tel.: +48695210185
E-mail: poslať životopis
ID: 4837502  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac