Можливість для людей з України
Logo EWL Slovakia s. r. o.

Operátor/operátorka CNC strojov s praxou, nástupný bonus 1200€

EWL Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď
7 - 12 EUR/hod.+ náborový príspevok 1200 € , výkonnostné odmeny po zaučení, dochádzkový bonus, príspevok do DDS 2 % z hrubej mzdy, vernostná prémia, príspevok na dochádzku, na sťahovanie, multisport karta, firemné akcie, teambuildingy .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha CNC stroja

- práca s horizontálnou odvrtávačkou a frézou

- obrábanie materiálu

– brúsenie, vŕtanie, sústruženie, frézovanie

- kontrola produktov

- práca v trojzmennej prevádzke

- ihneď  na TPP

- práca vhodná aj pre ženy

- Nástupná hodinová mzda od 7 € v závislosti od skúseností kandidáta

- Dochádzkový bonus v hodnote 50 € mesačne

- Nástupný bonus v hodnote 1200 € , z toho 300 € vyplatených pri nástupe

- Výkonnostné odmeny až do 240 € / mesačne

- Príspevok na dochádzanie alebo sťahovanie

- Bonus za odporučenie kolegu

- Príspevok pri narodení dieťaťa

- Vernostný bonus

- Multisport karta

- Vianočné darčekové poukážky

- Teambuildingové aktivity, vianočný večierok

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám pošlite životopis:
[email protected]
Vhodných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať.
Odpoveďou na tento inzerát či zaslaním Vašich osobných materiálov do spoločnosti EWL Slovakia s.r.o. dávate súhlas ku spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z.Z., o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť sa zameriava sa na obrábanie mechanických komponentov na CNC strojoch pre poľnohospodársky a automobilový priemysel /poľnohospodárske stoje a cestné mechanizmy/.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Priemysel a výroba

Prax na pozícii/v oblasti

Strojárstvo

Počet rokov praxe

1

  • znalosť čítania výkresovej dokumentácie
  • znalosť používania meradiel

Status quo dnešného trhu práce berieme ako výzvu. Efektívne transformujeme podobu globálnej migrácie a reálne prekonávame ekonomické rozdiely medzi spoločnosťami.
Zmierňujeme výzvy a prekážky, ktorým čelia tisíce prijatých kandidátov po celom svete. Pomáhame zlepšovať ich bezpečnosť a schopnosť sebarealizácie prácou a štúdiom. Naši klienti ťažia z nášho zamerania na hľadanie kvalifikovaných zamestnancov presne vtedy, keď sú potrební.
Ľudia sú vždy stredobodom našej pozornosti. Sme spoločnosť, ktorá buduje a rozvíja diverzitu prostredníctvom našich zamestnancov. Mnohí z nich precestovali za prácou v novom prostredí tisíce kilometrov. Náš tím sa zrodil z najväčšej masovej migrácie na svete.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Department
Tel.: +421911760795
E-mail: poslať životopis
ID: 4814275  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.