Logo EWL Slovakia s. r. o.

Autolakýrnik Nemecko

EWL Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Ketzin, Nemecko
2 400 - 2 950 EUR/mesiacPlus 750€ jednorázový bonus, bezplatné ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava povrchov vozidiel na lakovanie a základný náter

• Výber vhodných farieb

• Montáž a demontáž prvkov na lakovanie

• Lakovanie karosérií vozidiel

• Lakovanie interiérových prvkov vo vozidlách

• Príprava náterových mált

• Možnosť rozdeliť zodpovednosti medzi jednotlivých zamestnancov v závislosti od ich skúseností a zručností, napr.: lakyrník, osoba zodpovedná za miešanie farieb, osoba zodpovedná za prípravu, leštenie, brúsenie a pod.

• Nemecká pracovná zmluva, priamo so zamestnávateľom

• Bezplatné ubytovanie

• Jednorazový bonus 750 EUR v hrubom na nástup do zamestnania

• Práca v jednej zmene, od 6:00 do 14:30 hod

• Práca hlavne od pondelka do piatku

• Možné nadčasy

• 28 dní platenej dovolenky

• Možnosť kúpy auta za zvýhodnených podmienok

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám pošlite životopis:
[email protected]
Vhodných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať.
Odpoveďou na tento inzerát či zaslaním Vašich osobných materiálov do spoločnosti EWL Slovakia s.r.o. dávate súhlas ku spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z.Z., o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť sa zaoberá prípravou povrchov vozidiel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojnícke zameranie

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• Prax (min. 1 rok alebo čerstvý absolvent strojníckej školy)

• Prax v práci s rôznymi značkami áut, hlavne novších značiek, je vítaná

• Auto a vodičský preukaz

• Komunikatívnu znalosť poľského alebo anglického jazyka

Status quo dnešného trhu práce berieme ako výzvu. Efektívne transformujeme podobu globálnej migrácie a reálne prekonávame ekonomické rozdiely medzi spoločnosťami.
Zmierňujeme výzvy a prekážky, ktorým čelia tisíce prijatých kandidátov po celom svete. Pomáhame zlepšovať ich bezpečnosť a schopnosť sebarealizácie prácou a štúdiom. Naši klienti ťažia z nášho zamerania na hľadanie kvalifikovaných zamestnancov presne vtedy, keď sú potrební.
Ľudia sú vždy stredobodom našej pozornosti. Sme spoločnosť, ktorá buduje a rozvíja diverzitu prostredníctvom našich zamestnancov. Mnohí z nich precestovali za prácou v novom prostredí tisíce kilometrov. Náš tím sa zrodil z najväčšej masovej migrácie na svete.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4799991  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac