Manažér účtovného oddelenia

eWater, a.s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacod 1500€ brutto v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Neustále sa rozvíjame, prinášame kvalitné služby a poskytujeme riešenia. Pre naše účtovné oddelenie hľadáme kolegu, ktorý pristupuje k práci s nadšením, dokáže viesť tím, zdieľa spoločné hodnoty a je schopný vzájomne sa podporovať.
Staň sa súčasťou firmy, kde vládne príjemná atmosféra, profesionalita a odbornosť.

Tvojou náplňou práce bude predovšetkým:

• Zodpovednosť za celkové riadenie procesov na oddelení a efektivitu finančného
riadenia v súlade s požiadavkami platných zákonov a predpisov
• Riadenie a koordinácia ekonomického úseku v oblasti spracovania účtovníctva,
účtovnej závierky, DPH, dane z príjmov, mzdovej agendy, pokladne, saldokonta,
poistenia, a pod.
• Spracovanie štatistických výkazov, zabezpečenie reportingu pre vedenie spoločnosti
• Tvorba a implementácia interných smerníc a procesov v oblasti účtovníctva, daní a
kontrolingu
• Vypracovanie daňových priznaní a ročnej účtovnej závierky
• Komunikácia so štátnymi inštitúciami, s audítormi, daňovými poradcami, bankami a
právnikmi spoločnosti
• Práca s ekonomickým sw Helios

• práca v stabilnej a atraktívnej spoločnosti so zázemím
• práca v mladom kolektíve
• možnosť ďalšieho vzdelávania (odborné vzdelávanie, jazykové kurzy)

Životopis a motivačný list v Slovenskom jazyku nám, prosím, zašlite e-mailom, kontaktovaní budú len vybraní záujemcovia.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• podmienkou je minimálne 2-ročná prax v riadení tímu a v podvojnom účtovníctve
• znalosť DPH problematiky
• skúsenosť so spracovaním ročnej účtovnej a daňovej závierky
• zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, príjemné vystupovanie
• presnosť a zmysel pre detail
• schopnosť rýchlo sa učiť
• aktívny a lojálny prístup

eWater - čistá voda na dosah
Čistá a zdravá voda je základnou podmienkou zdravého vývoja detí a pevného zdravia dospelých.
Spoločnosť eWater ponúka riešenia, ktoré do každej domácnosti prinášajú zdravú vodu nielen na pitie, ale aj zdravé varenie.
ID: 3903704  Dátum zverejnenia: 28.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac