Účtovník

Ewals Cargo Care Shared Services Centre s.r.o.

Holubyho, Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
asap
1 100 EUR/mesiacponúkaný plat je od 1 100€/mesiac, záleží od skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexné vedenie podvojného účtovníctva,
- Spracovanie a účtovanie všetkých druhov účtovných dokladov
- Zostavovanie riadnych, príp. priebežných účtovných závierok a DP
- Spracovanie DPH agendy a DPH priznania, vypracovanie kontrolného výkazu DPH, súhrnného výkazu DPH a ich podanie
- Štatistické hlásenia
- Spolupráca pri tvorbe rozpočtu spoločnosti
- Príprava reportov pre finančné oddelenie.
- Vypracovanie mesačných a ročných výkazov, štatistických hlásení.

Firemné akcie
Nápoje zadarmo (čaj, káva, minerálna voda, ovocie atď.)
Príspevok na stravu nad rámec zákonnej požiadavky
Hybridný pracovný model (po skúšobnej dobe)
Školenie zamestnancov
Bonus za výročie vo firme
Dobrovoľné doplnkové dôchodkové poistenie
Bonus na životné udalosti (napr. svadba)
Príspevok na kultúrne alebo športové aktivity (MultiSport karta)
Ročný bonus
Príspevok na rekreáciu na Slovensku
Možnosť kariérneho rastu
Mladý kolektív a dobré pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo, ekonomika

Počet rokov praxe

2

- prax a skúsenosi na ekonomickej pozícii
- znalosť podvojného účtovníctva
- samostatný, precízny, zodpovedný a flexibilný

Ewals Cargo Care Centrum zdieľaných služieb s.r.o. so sídlom v Košiciach a je medzinárodnou spoločnosťou poskytujúcou zdieľané finančné služby v rámci celej Európy.
Ewals Cargo Care Centrum zdieľaných služieb s.r.o. patrí do skupiny Ewals Cargo Care (so sídlom v Holandsku), ktorá je celosvetovo pôsobiacou integrovanou spoločnosťou poskytujúcou prepravné, logistické a skladové služby.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4478823  Dátum zverejnenia: 9.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac