Можливість для людей з України

Manager Sprzedaży/ Akvizičný obchodník

EW Distribution a.s.

Miesto práce
Staničná, Prievidza
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacuvedená mzda je min.základnej mzdy, ktorá môže byť prehodnotená podľa skúseností kandidáta + variabilne zložky mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do naszego szybko rozwijającego się zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Managera Sprzedaży.

- Mówisz po angielsku i polsku?

- Potrafisz budować relacje z klientami?

- Nie, to dla Ciebie nie odmowa, a szansa na znalezienie innej drogi dotarcia do klienta?

- Lubisz interesy i chcesz się nieustannie rozwijać?

Poszukujemy osoby, która poszerzy portfolio naszych klientów. Osoby, która doskonale radzi sobie z odmową, nie bierze rzeczy do siebie, potrafi wyznaczać cele i wytrwale dąży do ich osiągnięcia.

Poszukujemy osoby, która docelowo zbuduje zaplecze dla handlu zagranicznego.

Nie oferujemy akwizycji, ani sprzedaży usług finansowych i tym podobnych. Nie zajmujemy się marketingiem wielopoziomowym (MLM). Będziesz miał do czynienia z biznesem fizycznym, z prawdziwymi towarami i prawdziwymi ludźmi na poziomie B2B (Twoimi odbiorcami będą klienci biznesowi, nie indywidualni) na skalę międzynarodową.

Wierzymy, że trudne zadania otwierają wiele możliwości, ponieważ nie każdy będzie chiał się podjąć ich realizacji.
Do nášho rýchlo sa rozrastajúceho tímu hľadáme nového kolegu na pozíciu akvizičného obchodníka.

- hovoríš anglicky a poľsky?
- máš orientáciu na zákazníka a si schopný budovať si vzťahy ?
- nie pre Teba neznamená nie, ale spôsob ako nájsť inú cestu?
- baví ťa obchod a chceš sa v ňom ešte viac zdokonaľovať?

Hľadáme človeka, ktorý bude rozširovať portfólio našich zákazníkov zvláda odmietnutie, ktorý si neberie veci osobne, má ťah na bránku a vytrvalosť.
Hľadáme človeka, ktorý si časom vybuduje zázemie pre zahraničný obchod.
Neponúkame prácu z domu, ani predaj rôznych finančných služieb a podobne. Tak isto nejde o MLM. Ide o fyzický biznis s reálnym tovarom a reálnymi ľuďmi na úrovni B2B (práca s firmami, nie bežnými spotrebiteľmi) v medzinárodnom meradle.
Veríme, že čím sú veci ťažšie, tým viac sa dá z nich vyťažiť, pretože ich neurobí hocikto.

férové ohodnotenie = fixná mzda + variabilná zložka;
- notebook + telefón;
- participácia na zahraničných pracovných cestách;
- možnosť kariérneho rastu (firma je dnes malá a je veľká pravdepodobnosť, že správni ľudia, ktorí sú pri jej začiatkoch, budú do budúcna obsadzovať vedúce, alebo kľúčové pozície)
- uvoľnená firemná kultúra , chill out zóna - do budúcna o mnoho viac:)

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za záujem o prácu v našej spoločnosti.

Vybraní kandidáti budú kontaktovaní telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MS Excel - Mierne pokročilý
MS Word - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nemusíš mať skúsenosti s obchodom, ale máš komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- uvedomuješ si, že: čas = peniaze
- ovládanie cudzieho jazyka na komunikačnej úrovni

Kto je EW Distribution?

V prvom rade, sme partia slušných a veselých ľudí :).

Sme medzinárodná dynamická firma nachádzajúca sa v srdci Európy.
Hlavným zameraním spoločnosti je veľkoobchod a medzinárodný obchod s mobilnými telefónmi a spotrebnou elektronikou.
Naša jediná limitácia je, aký veľký je celý svet a ľudské zdroje. Stále si vravíme start up, nie z pohľadu čísel, ale z pohľadu projektov a príležitostí, ktoré na nás čakajú.
Viac o nás nájdeš na:
www.ewt.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4364522  Dátum zverejnenia: 24.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac