Asistent manažéra predaja / nákupu

EW Distribution a.s.

Miesto práce
Staničná 18, Prievidza
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, ale na dobrých kandidátov vieme aj počkať
Od 800 EUR/mesiacVariabilná zložka mzdy sa vypláca kvartálne na základe kvartálneho hodnotenia nadriadeného. Viac informácii Vám poskytneme na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš si budovať kariéru, učiť sa niečo nové každý deň a zároveň mať stabilnú prácu?
Chceš byť súčasťou skvelého kolektívu a ráno sa tešiť do práce?
Si samostatný a ambiciózny?
Máš obchodného ducha?
Nebojíš sa zodpovednosti a dokážeš prijať aj určitú voľnosť?

Toto všetko Ti vieme ponúknuť!

Hľadáme posilu na rýchlo sa rozrastajúce obchodné oddelenie veľkoobchodnej firmy so sídlom v Prievidzi..

Od Teba sa očakáva:
- komunikácia s obchodnými partnermi ohľadom dohodnutých obchodov, registrácii v našom informačnom systéme, objednávok atď
- aktívne vyhľadávanie obchodných partnerov,
- práca sa databázou,
- nákupná dokumentácia - vytváranie nákupných objednávok, kompletizácia nákupných dokumentov,
- predajná dokumentácia - vytváranie cenových ponúk a zálohových faktúr, kompletizácia predajných dokumentov
- práca s reportami
- vnútrofiremná komunikácia - zasielanie predajných/nákupných infomailov, komunikácia s účtovným oddelením a skladom

Našim dlhodobým cieľom je:
- dlhodobo šťastný a spokojný tím, ktorý podá dostatočný výkon - vždy musia byť spokojné obe strany - ako firma, tak zamestnanci
- silný tím, v ktorom si budú ľudia navzájom pomáhať, učiť sa, napredovať spoločne, nie jednotlivo
- široké portfólio dodávateľov a odberateľov, ktorí nám vytvoria dlhodobý profit
- príjemné pracovné prostredie
- stabilný rast našej firmy, rozširovanie produktového portfólia, dlhodobé poskytovanie dobrej dostupnosti a cien produktov pre našich b2b zákazníkov

Naša misia je:
- dlhodobo pomáhať našim B2B zákazníkom uspojovať potreby ich zákazníkov
- prinášať im ako prvým novinky na trhu s elektronikou
- byť ich spoľahlivým a zodpovedným partnerom / dodávateľom

- férové ohodnotenie = fixná mzda + variabilná zložka
- notebook + telefón;
- participácia na zahraničných pracovných cestách;
- uvoľnená firemná kultúra
- dobrý kolektív
- možnosť kariérneho postupu
- zaujímavá práca v príjemnom prostredí
- sociálny program

Prosíme o poslanie životopisu s fotkou, prípadne motivačný list, prečo si myslíte, že ste vhodný/á kandidát na túto pozíciu.

Výberové konanie bude prebiehať u nás v priestoroch firmy na ulici Staničná 18, 97101, Prievidza, ktorým bude predchádzať telefonický screening.

Dostanete sa k nám cez ulicu Stavbárov, kde na konci pri nadchode pre peších odbočíte vľavo a cca po 100 metroch prídete ku dvom šedým budovám s našim logom na fasáde.

Výberové konanie:
1. telefonický screening
2. príprava + osobný pohovor
3. vyhodnotenie

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky za účelom screeningu a prípadného dohodnutia času osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Chorvátsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet - Expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Si nadšený z technologických trendov a ovládaš aktuálhy vývoj na trhu.
Prispôsobuješ sa meniacim sa obchodným potrebám a vieš dosahovať ciele.
Si ambiciózny človek so značnou snahou budovať nový biznis.
Si podnikavý jednotlivec s prístupom „dá sa to„
Si odvážny - ochotný hovoriť, rozhodovať sa a mať zodpovednosť.
Si orientovaný na výsledky.

Vlastnosti, ktoré naozaj potrebuješ:
- kreativita
- pokora
- asertivita = neberie si veci k srdcu
- improvizácia/kreativita
- zmysel pre humor
- trpezlivosť = vytrvalosť
- cieľavedomosť
- priatelskosť
- loajalita
- komunikatívnosť
- analytické myslenie - schopnosť hľadať riešenia
- empatia
- fantázia
- multitasking
- samostatnosť
- dostatočné sebavedomie

Neexistuje ideálny kandidát. Každý človek má vlastnú osobnosť, každý má iné predpoklady a dobre poskladaný tím znamená viac ako akokoľvek talentovaný jednotlivec. Dôležité je chcieť a pracovať!

Čo neakceptujeme:
- malý, alebo žiaden "drive na výsledok"
- zbytočne vysoké ego
- ak chce niekto nepracovať a zarobiť

Kto je EW Distribution?

V prvom rade, sme partia slušných a veselých ľudí :).

Sme medzinárodná dynamická firma nachádzajúca sa v srdci Európy.
Hlavným zameraním spoločnosti je veľkoobchod a medzinárodný obchod s mobilnými telefónmi a spotrebnou elektronikou.
Naša jediná limitácia je, aký veľký je celý svet a ľudské zdroje. Stále si vravíme start up, nie z pohľadu čísel, ale z pohľadu projektov a príležitostí, ktoré na nás čakajú.
Viac o nás nájdeš na:
www.ewt.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3687775  Dátum zverejnenia: 5.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac