Manažér nákupu

EW Distribution s.r.o.

Miesto práce
Staničná 18, Prievidza
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.4.2020
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 300 EUR/mesiacVariabilná zložka mzdy sa vypláca kvartálne na základe kvartálneho hodnotenia nadriadeného. Viac informácii Vám poskytneme na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš v živote niečo naozaj dosiahnuť?
Chceš byť súčasťou skvelého kolektívu a ráno sa tešiť do práce?
Chceš sa posúvať, na niečom dlhodobo pracovať a budovať si kariéru?
Myslíš si, že si samostatný a ambiciózny?
Nebojíš sa zodpovednosti a dokážeš prijať aj určitú voľnosť?

Toto všetko Ti vieme ponúknuť!

Na oplátku hľadáme toto:
Spoľahlivého a loajálneho človeka s talentom a nadšením pre obchod, ktorý bude prínosom pre náš kolektív.
Nezľakne sa na začiatku tvrdej obchodníckej práce, či vyhľadávania úplne nových obchodných partnerov. Nebude mať problém s prípadným odmietnutím a postupne si vybuduje databázu dodávateľov s perfektne vyjednanými podmienkami pre nákup.

Náplň práce:
- vyhľadávanie potenciálnych dodávateľov
- tvorba celoeurópskej databázy
- kontaktovanie daných spoločností
- dohadovanie cien a ostatných podmienok nákupu
- reporting skladových zásob, dodržiavanie obrátky a hodnoty skladu
- spoluúčasť na neustálom budovaní a nastavovaní sortimentu

Našim dlhodobým cieľom je:
- dlhodobo šťastný a spokojný tím, ktorý podá dostatočný výkon - vždy musia byť spokojné obe strany - ako firma, tak zamestnanci
- silný tím, v ktorom si budú ľudia navzájom pomáhať, učiť sa, napredovať spoločne, nie jednotlivo
- široké portfólio dodávateľov a odberateľov, ktorí nám vytvoria dlhodobý profit

- férové ohodnotenie = fixná mzda + variabilná zložka
- notebook + telefón
- neskôr participácia na zahraničných pracovných cestách (Barcelona, Berlin, Dubai, Hong Kong atd)
- uvoľnená firemná kultúra

Pohovor sa uskutoční na ulici Staničná 18, 97101, Prievidza.
Dostanete sa k nám cez ulicu Stavbárov, kde na konci pri nadchode pre peších odbočíte vľavo a cca po 100 metroch prídete ku dvom šedým budovám s našim logom na fasáde.
Uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Ak si šikovný, nájdi spôsob, dokontaktuj sa k majiteľovi a dohodni si osobný pohovor:)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.3.2020 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pokora
- asertivita = neberie si veci k srdcu
- improvizácia/kreativita
- zmysel pre humor
- trpezlivosť = vytrvalosť
- cieľavedomosť
- priatelskosť
- loajalita
- komunikatívnosť
- analytické myslenie - schopnosť hľadať riešenia
- empatia
- fantázia
- multitasking
- samostatnosť
- dostatočné sebavedomie

Neexistuje ideálny kandidát. Každý človek má vlastnú osobnosť, každý má iné predpoklady a dobre poskladaný tím znamená viac ako akokoľvek talentovaný jednotlivec. Dôležité je chcieť a pracovať!

Čo neakceptujeme:
- malý, alebo žiaden "drive"
- zbytočne vysoké ego
- ak chce niekto nepracovať a zarobiť

EW Distribution s.r.o. je začínajúca "start-up" spoločnosť v oblasti veľkoobchodu a medzinárodného obchodu s komoditami ako sú mobilné telefóny, gadgety, či ostatná spotrebná elektronika.
Sme priamo vlastnená Slovenská spoločnosť s výrazným finančným zázemím.

Na trhu sme od roku 2018, ale nakoľko vedenie spoločnosti má dlhoročné skúsenosti v danom obore, naša firma rýchlo napreduje na Slovenskom aj Európskom trhu.
V roku 2019 sme naplnili naše predajné plány na 110% a máme vysoké ambície a ciele do najbližšieho obdobia.
Náš veľkoobchodný model je špecifický, možno zriedkavý, ale vo svete veľmi úspešný.

Naše firemné hodnoty:
- VÁŠEŇ PRE VÍŤAZSTVO
- TÍMOVÁ PRÁCA - SPOLUPRÁCA
- VÝKON
- ÚSPECH
- INTEGRITA
- ZAMERANIE SA NA VÝSLEDOK
- ČAS = PENIAZE = PROFIT
- SEDLIACKY ROZUM
- POČÚVAJ POTREBY ZÁKAZNÍKA
- VÝZVA A ODHODLANIE
- NECHAJ SVOJE EGO ZA DVERAMI
- INOVATÍVNE MYSLENIE A EFEKTIVITA
- TVOJE VÝSLEDKY = TVOJ RAST
- BUĎ DISCIPLINOVANÝ A ORGANIZOVANÝ
- PREDVÍDAJ
- BUĎ ODOLNÝ A NIKDY SA NEVZDÁVAJ
- DOBRÝ KOLEKTÍV = ŠŤASTIE NA PRACOVISKU
- PRINÁŠAJ RIEŠENIA A NIE PROBLÉMY
- RÝCHLO SA ADAPTUJ NA ZMENU

Viac o nás:

Staničná 18
97101 Prievidza

Kontakt

Kontaktná osoba: Igor Caniga
E-mail: poslať životopis
ID: 3582734  Dátum zverejnenia: 14.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac