Manažér technickej podpory predaja EVVA

EVVA s.r.o.

Miesto práce
Piaristická, Nitra
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiacfinálna mzda môže byť vyššia, v závislosti od kvality a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Technická podpora predaja, poradenstvo, plánovanie a inštalácia projektov do prevádzky, v prípade potreby priamo na mieste
- Prijímanie a spracovanie technických dopytov a požiadaviek
- Príprava a realizácia produktových školení
- Manažment skladového hospodárstva slúžiaceho k podpore predaja
- Podpora pri uvádzaní nových produktov, certifikácia, dokumentácia, montážne návody
- Produktovo-technická podpora výstav, partnerských akcií, prezentácií a pod.
- Intenzívna komunikácia a spolupráca s centrálou v zahraničí

- Služobné auto, po skúšobnej dobe aj na súkromné účely
- Možnosť sebarealizácie, odborný aj osobnostný rozvoj
- Kvalitné produkty, ktoré zabezpečujúcu vysokú spokojnosť zákazníkov
- Zamestnanecké zľavy na produkty firmy
- Stabilná práca vo firme so 100%-nou zahraničnou účasťou
- Priateľský kolektív a príjemné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

- Elektrotechnické, strojárske, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Orientácia v IT - inštalácie a podpora pri správe softvéru
- Anglický jazyk - úroveň pokročilý ( B2 ) - komunikácia s centrálou, vrátane produktovo-technických školení
- Chuť neustále sa vzdelávať a pracovať na svojom zdokonaľovaní
- Samostatnosť a zodpovednosť

EVVA je rodinný podnik so sídlom v Rakúsku, ktorý bol založený v roku 1919 a vo svojích dcérskych spoločnostiach v rámci Európy zamestnáva viac ako 750 zamestnancov. EVVA vyvíja, vyrába a distribuje do celého sveta mechanické a elektronické prístupové systémy, ktoré patria vo svojom segmente k absolútnej špičke.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4592777  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac