Skladník/Servisný technik

EVVA s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800 EUR základný plat plus odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímanie tovaru a materiálu na sklad, kontrola tovaru, vedenie skladovej evidencie, inventúry
Kontrola a označovanie došlého tovaru a materiálu (dodacie listy, kontrola neporušenosti obalov)
Príprava a balenie tovaru na expedíciu
Hmotná zodpovednosť za zverený sklad
Kvalitný zákaznícky servis, riešenie reklamácii
Zabezpečenie servisných zásahov
Výroba kľúčov

Práca v stabilnej spoločnosti, možnosť odborného rastu, finančné odmeny v závislosti od dosiahnutých výsledkov.

V prípade Vášho záujmu nám zašlite svoj štruktúrovaný životopis a motivačný list. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať ohľadom osobného pohovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.7.2018 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Kandidát by mal spĺňať nasledovné požiadavky:
- znalosť cudzieho jazyka nie je nevyhnutná, avšak komunikatívna nemčina alebo angličtina je výhodou,
- dobrá znalosť práce s PC
- samostatnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, logické myslenie

EVVA je rakúsky rodinný podnik, založený v roku 1919 vo Viedni a spoľahlivý zamestnávateľ pre viac ako 750 zamestnancov. Spoločnosť EVVA so svojimi pobočkami v 10 krajinách a exportom do celého sveta je jedným z popredných výrobcov mechanických a elektronických prístupových systémov v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

EVVA s.r.o.
Piaristická 2
94901 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miroslava Horecka
E-mail: poslať životopis
ID: 3438998   Dátum zverejnenia: 10.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 EUR základný plat plus odmeny